رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام روز یکشنبه گفت که او و دیگر جمهوری خواهان آغاز خواهد شد تماس شاهدان در عرض چند هفته به صورت جلسات مرتبط با هانتر بایدن در اوکراین و همچنین به عنوان FBI نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

“ما در حال رفتن به رفتن به پایین از این” گراهام متعهد در یک مصاحبه با فاکس نیوز “در صبح روز یکشنبه آتی.”

در این مصاحبه گراهام خواست جمهوریخواه آیداهو ایالت جیم Risch رئیس کمیته روابط خارجی سنا به تماس رئیس ستاد سابق وزیر خارجه به شهادت, در مورد نگرانی های او بنا به گزارش های مطرح شده در مورد Burisma Holdings یک انرژی اوکراین که در آن شرکت هانتر بایدن به عنوان یک مدیر.

بایدن پیوست این شرکت در سال 2014 در مدت کوتاهی پس از پدرش گرفت و به عنوان دولت اوباما اصلی رابط به اوکراین پس از سرنگونی آن طرفدار روسیه رئیس جمهور ویکتور یانوکوویچ.

جمهوری خواهان باید سوال که آیا جو بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2016 نادرست تحت فشار دولت اوکراین را تعطیل رسیدگی به Burisma. جو بایدن و دموکرات ها جمهوری خواهان را متهم به استفاده از Burisma موضوع برای منحرف کردن اذهان از استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای باز کردن تحقیقات به Bidens در ازای کمک نظامی.

سنا آماده است تا این هفته آینده به رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح مربوط به اقدامات خود را نسبت به اوکراین است.

گراهام گفت: او همچنین می خواهد به شنیدن از آمریکا و فرزند خوانده, کریستوفر هاینز بود که یک شریک کسب و کار از هانتر بایدن. وزارت امور خارجه ایمیل نشان می دهد که هاینز تماس مسئولان مه آلود پایین در 13 مه 2014 برای بالا بردن پرچم قرمز در مورد هانتر بایدن رابطه با Burisma که بررسی شده است برای فساد.

کارولینای جنوبی, سناتور همچنین می خواهد به شنیدن از جرج کنت مقامات رسمی وزارت امور که شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح جلسات که او نگرانی در مورد Burisma در سال 2016. (مرتبط: وزارت امور خارجه گفت: او نگرانی در مورد Burisma)

گراهام گفت که جمهوری خواهان خواهد شد “در نهایت به هانتر بایدن” پس از اولین دور از شهود نامیده می شود. او همچنین گفت که او “می تواند ثابت کند فراتر از هر گونه شک و تردید” است که جو بایدن تلاش برای ریشه کن کردن فساد در اوکراین شد تضعیف هانتر بایدن موقعیت در Burisma مدیره.

“ما در حال رفتن به او را در عبور است که گفت:” گراهام.

تماشا کنید:

گراهام گفت: کمیته انتظار دارد که برای تماس های سابق FBI مقامات James Comey و اندرو McCabe و سابق وزارت دادگستری مقامات راد Rosenstein و سالی یاتس به شهادت در مورد نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم که آنها امضا به منظور استراق سمع صفحه.

“وقتی که می آید به FISA من قصد دارم به تماس Rosenstein سالی یاتس McCabe و Comey برای پیدا کردن چگونه حکم صادر شد به کارتر صفحه در چهار مناسبت های مختلف بدون کافی بنیاد و پیدا کردن در مورد چگونه وزارت دادگستری و اف بی آی شد تا خارج از مرزهای زمانی که آن را آمد به مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

بازرس کل وزارت دادگستری (IG) با انتشار گزارشی در دسامبر. 9 که اف بی آی ارائه شده نادرست و اطلاعات گمراه کننده در مورد صفحه برای به دست آوردن چهار حکم. وزارت دادگستری اذعان on Jan. 7 که دو حکم شد “معتبر نیست.”

IG گزارش گفت که ماموران اف بی آی موفق به اطلاع دادگاه که مسائل FISA سفارشات در مورد exculpatory اطلاعات مربوط به صفحه. این گزارش همچنین گفت که محققان موفق به افشای مشکلات متعدد با استیل پرونده که FBI ذکر شده به طور گسترده در آن FISA برنامه های کاربردی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de