محدود پرواز داخلی عملیات رزومه در پاکستان

عکس: فایل

اسلام آباد: محدود پرواز داخلی عملیات از سر گرفته در کشور از پنج فرودگاه های بزرگ در روز شنبه به عنوان کشور ادامه داد: به تدریج سهولت مستند اقدامات گزارش ژئونیوز.

اولین هواپیمایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز حامل 84 مسافر رفتگان از کراچی به لاهور در 1 بعد از ظهر همراه با پرواز به لاهور و اسلام آباد توسط خصوصی هواپیمایی.

در بیانیه صادر جمعه هوانوردی وزیر غلام سرور خان گفته بود 20 درصد از پروازهای داخلی خواهد سر از روز شنبه اما در ظرفیت محدود. وی پس از تصمیم نهایی گرفته شده توسط ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) در روز پنج شنبه.

پنج فرودگاه های بزرگ مجاز به راه اندازی مجدد عملیات شامل کراچی جناح فرودگاه بین المللی, لاهور را علامه اقبال فرودگاه بین المللی اسلام آباد, فرودگاه بین المللی (IIAP), کویته بین المللی فرودگاه پیشاور را Bacha Khan فرودگاه بین المللی.

سرور گفته بود اجتماعی فاصله دنبال خواهد شد بر اساس در دسترس صندلی و پرواز تنها اجازه داده می شود برای پر کردن 50 درصد از ظرفیت کامل خود را.

“مسافران ارائه خواهد شد این فرصت را به با خیال راحت سفر,” او اضافه شده است.

حرکت در آمد “از نظر مشکلات مسافران در رفت و آمد بین شهرهای بزرگ در پاکستان” پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری (PCAA) گفت: در توییتر.

وزیر آن اضافه شده اشاره کرد که “حمل و نقل هوایی بخش آماده کرده است بسیار سخت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد حصول اطمینان از ضد عفونی اجتماعی فاصله و ایمنی برای خطوط هوایی مسافر و خدمه”.

جدا از اجتماعی فاصله ایمنی از اقدامات شامل “ضد عفونی هواپیما قبل از, شبانه روزی حداقل یک صندلی خالی بین مسافران پوشیدن اجباری از ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست”. بعلاوه هیچ غذا یا نوشیدنی اجازه داده می شود در پرواز است.

مسافران مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن سلامت اعلام اشکال قبل از سوار شدن به هواپیما و در معرض حرارتی اسکن در ورود و خروج به و از یک شهر است. همه توشه خواهد بود ضد عفونی و هیچ ملاقات و خوش آمد می گوید اجازه خواهد داشت در فرودگاه.

درایور های آینده را انتخاب کنید و رها کردن مسافران خواهد بود توصیه به ماندن در داخل وسایل نقلیه خود را مربوطه در پارکینگ.

یک سخنگوی PCAA گفت: پروازهای داخلی خواهد بود که توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) و یک شرکت خصوصی در حال حاضر. ملی حامل دولت گفت: فروش بلیط ممکن است شروع به عنوان اوایل شب امروز.

ممنوعیت پرواز بین المللی عملیات در ضمن تمدید شده است تا مه 31.

“مقررات باقی مانده به عنوان قابل اجرا به تعلیق پروازهای بین المللی منعکس شده در سفارشات قبلی بدون تغییر باقی می ماند” این PCAA گفت در توییتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de