دانشگاه مریلند استاد Jason نیکولز در مقایسه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را جاذبه و یا فقدان آن است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک شنبه شب ظاهر در “Tucker Carlson امشب.”

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson و نیکولز آغاز کرد و این بخش را با بحث در مورد چگونه بلومبرگ موفق به اصل خرید مقام سوم در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نظر سنجی بدون نیاز به نظر می رسد در یک رای گیری نشده است.

“او احتمالا نمی خواهید برای رفتن در مقابل رسانه ها تا بعد از سوپر شنبه” نیکولز گفت. “او برنده در اینجا. او برنده زیرا او پول لوکس که الیزابت وارن ندارد و یا که برنی ساندرز ندارد. هنگامی که آنها در مواجه با سختی انتقاد به خصوص وقتی که می آید به نژاد آنها تا به حال برای رفتن به رسانه ها و به این سوالات پاسخ دهد. او را به اجتناب از همه چیز و فقط ساخت استامپ سخنرانی ها و قرار دادن تبلیغات است.”

تماشا کنید:

کارلسون به نام مهر را یک تاکتیک “حمله به دموکراسی” قبل از درخواست نیکولز اگر او “م” توسط اثربخشی آن است. نیکولز معتقد است که در حالی که آن را “کار در کوتاه مدت” در نهایت مردم را “می خواهم پاسخ” به خصوص در موضوع توقف-و-frisk. (مرتبط: سام دونالدسون بو داده و پس از ریختن روزنامه نگاری کلاه را اول ریاست جمهوری تایید شده)

“و ما همچنین می دانیم که بلومبرگ می تواند بسیار ترشرویی فرد” نیکولز گفت: پس از نامگذاری چند سوال دیگر سابق شهر نیویورک شهردار باید پاسخ دهد. “او نه پر انرژی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همان چیزی است که من فکر می کنم برنده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. نبود پول است. آن جاذبه. او نه یک عقل یا چیزی شبیه به آن اما او تن از جاذبه چیزی بلومبرگ ندارد تا او را از رفتن به بیرون رفتن در مقابل این مخاطبان, پاسخ این پرسش, و من واقعا فکر نمی کنم آن را به جواب بسیار خوبی برای او است.”

“که امیدواریم” کارلسون گفت. “ما امیدواریم که دموکراسی در ضربات در برخی از نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im