دادگاه عالی لاهور (LHC) در روز دوشنبه با صدور اقامت سفارش در برابر تبدیل از وزیر دارایی سابق اسحاق دار محل اقامت به یک پناهگاه خانه (پناه گاه) گزارش ژئونیوز.

LHC عدالت شهید بلال حسن صادر سفارشات در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط PML-N رهبر و همسر Tabbasum Dar.

Tabbasum در درخواست او را به حال التماس کرد که دولت پنجاب به حال تبدیل خانه به یک پناهگاه خانه غیر قانونی است و دادگاه عالی اسلام آباد در حال حاضر با صدور اقامت سفارش در این زمینه است.

“دولت پنجاب حرکت است برابر قانون و قانون اساسی است. دولت پنجاب رفت و در برابر دادگاه عالی را هنگامی که آن را تبدیل به خانه” در این طومار اعلام کرد.

این طومار در ادامه گفت که دولت با در نظر گرفتن انتقام سیاسی است و دادگاه باید اعلام کند این حرکت به عنوان باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

دادگاه در آن سفارش به کارگردانی استانی دولت به ارسال پاسخ خود را ظرف مدت 10 روز و با صدور اقامت سفارش در برابر تبدیل در خانه به یک پناهگاه صفحه اصلی.

دولت استانی تا به حال ضبط آهنگ را Gulberg اقامت در پرتو دستورات پاسخگویی دادگاه اسلام آباد.

در جولای 27 سال گذشته در شهر لاهور دولت منطقه در زمان در اختیار داشتن 7-ثانیه Hajvery خانه Gulberg سوم متعلق به Dar پس از ملی پاسخگویی دفتر (NAB) کشف و ضبط تمام اموال منقول و غیر منقول دارایی در ارتباط با مرجع, گزارش های خبری.

ناب تا به حال ارسال درخواست در پاسخگویی دادگاه بیان کرد که از آنجا که در یک absconder تمام اموال خود را در پاکستان باید کشف و ضبط قرار داده و به حراج.

Dar که مربوط به نخست وزیر نواز شریف شده است و زندگی در انگلستان در خود تبعید او به عنوان چهره چند مورد در پاکستان دادگاه.

Dar محکوم دولت حرکت

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در PML-N حساب رسمی توییتر در شنبه Dar PML-N رهبر اعلام کرد او را به ماده تبدیل خانه خود را به یک پناهگاه خانه به دادگاه.

Dar, در این ویدئو را محکوم کرد دولت حرکت می کند و گفت: دولت در حرکت بود در اهانت به دادگاه به دلیل دادگاه عالی اسلام آباد صادر کرده است اقامت سفارش در مورد این موضوع در ژانویه 27.

“دولت گرفته است این مرحله چون من absconder اما حتی تصمیم به تجاری من به عنوان یک فراری نیز غیر قانونی چون من دادخواست در دیوان عالی کشور است.” “زمانی که دولت اعلام کرده بود این امر حراج خانه من من تا به حال ثبت درخواست.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو