یک بحث بیش از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار رو گرم جمعه به عنوان نویسنده Gianno کالدول کردن مربع با خانه سابق دموکرات دبیر مطبوعاتی راشل Ritchie.

هر دو ریچی و کالدول پیوست “داستان” با مهمان میزبان اد هنری به بحث در مورد بلومبرگ — به طور خاص دیدگاه که ایجاد کرده اند یک بیت از یک مسابقه مشکل برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار. (مربوط به: ‘پرتاب آنها را در مقابل دیوار’: بلومبرگ به شدت دفاع کرد ‘توقف و Frisk” در 2015)

تماشا کنید:

هنری پرسید: “چه نوع از گرما” بلومبرگ به احتمال زیاد به چهره و کالدول برای اولین بار برای پاسخ.

“این فقط در مورد مایکل بلومبرگ ، 2020 دموکرات هستند و نه مبارزه برای عنوان کسی که حداقل نژادپرستانه در میان آنها به دلیل ارزشمند هر نامزد قابل توجهی نژاد مسائل” کالدول آغاز شد با این استدلال که حزب دموکرات همواره ضد سیاه و سفید. “بایدن حمله به بلومبرگ هنگامی که او نه تنها خالق ’94, جرم, لایحه بلکه معمار ’86 کرک قوانین. رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی باید نگران آن است که خود را تنها گزینه در حزب دموکرات طرف کار کرده اند و به حاشیه راندن آنها.”

ریچی در دفاع از بلومبرگ گفت که اظهارات خود گرفته اند خارج از چارچوب به منظور خاص چرخش در آنچه که او می گفت. “هنگامی که من به تماشای این ویدئو, این مرد است که در واقع گفت که روش مورد استفاده برای پایان دادن به redlining مشکل است,” او توضیح داد. “او گفت که ما باید redlining و ما باید این تبعیض آمیز عمل است.”

“این چیزی است که مردم نا امید راه او در آمریكا مردم سیاه و سفید,” هنری برش در.

“همین دلیل است که شما باید به تماشای دوباره آن را. او می گوید: بانک ها گفتن فروشندگان که “آن مردم” — او شد و گفت که” ریچی ادامه داد: با این استدلال که بلومبرگ در واقع نسبت متخلف به نقل از بانک ها به جای گفتن آنها خود را.

هنری تبدیل به کالدول, درخواست, “این است که به اندازه کافی خوب برای شما?”

“نه” کالدول پاسخ داد و گفت که بلومبرگ اغلب صحبت از آمریکایی های آفریقایی تبار در “سخت” تن. “این چیزی نیست که منحصر به فرد به مایکل بلومبرگ. این چیزی است که ما می بینیم از دموکرات ها در سراسر کشور است.”

کالدول در ادامه به گفتن یک داستان در مورد حضور در یک بحث دموکراتیک این ادعا که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تیم استفاده کرده نژادی متهم زبان در برابر او هنگامی که آنها او را به رسمیت شناخته از فاکس نیوز. “این مردمی آمد در من و با استفاده از انواع نژاد به اتهام زبان —” او گفت:.

“آنها در حال رفتن به می گویند نژادی متهم در زبان شما بدون در نظر گرفتن از شما که یک محافظه کار —” ریچی قطع شود.

“نگه راشل! راشل اجازه دهید من پایان” کالدول ضرب گلوله کشته است.

“صرف نظر از شما که یک محافظه کار Gianno بدون در نظر گرفتن از شما که یک محافظه کار —” ریچی نگه داشته هل دادن به عقب.

“راشل! ببینید این چیزی است” کالدول اعتراض کردند. “اگر شما لازم نیست که هر چیزی را می گویند که مبتنی بر حقیقت و شما می خواهید به استدلال می کنند —”

“شما در حال صحبت کردن در مورد خودتان اما پیش بروید” ریچی شانه ای بالا انداخت.

“من صحبت کردن در مورد تجربیات شخصی من با جو بایدن تیم” کالدول گفت. “من به فیلم و Instagram که آن را نشان میدهد. من صحبت کردن در مورد چیزی است که من آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de