توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: همه به نظر نمی رسد به خوبی در داخل حاکم کنگره در Madhya Pradesh. دو روز پس از سابق اتحادیه وزیر و رهبر کنگره Jyotiraditya Scindia علنا اعلام کرد او را ضربه خیابان ها اگر وعده های ساخته شده در حزب 2018 مجمع نظرسنجی مانیفست نیست برآورده وزیر کمال نات در پاسخ به همکارش کرد و گفت او می تواند انجام آنچه او می خواهد.

زمانی که در پاسخ به پرسش خبرنگاران در دهلی نو در روز شنبه در مورد Scindia اظهارات ساخته شده در یک تجمع در MP تیکمگره منطقه در پنجشنبه سانتی متر و دولت رئیس کنگره کمال نات پاسخ داد: “toh utar jaayein (به او اجازه دهید ضربه خیابان اگر او می خواهد به).”

در اینجا بخوانید | CM کمال نات در پاسخ به Scindia می گوید: مانیفست است که برای 5 سال و نه ماه

روز جمعه زمانی که CM خواسته شد Scindia اظهارات او گفته بود که یک مانیفست است که برای مدت پنج سال و پنج ماه.

در روز پنج شنبه در حالی که پرداختن به یک جلسه عمومی در تیکمگره منطقه سابق اتحادیه وزیر Scindia اعلام کرده بود او را در خیابان های MP اگر وعده در حزب 2018 نظرسنجی مانیفست نیست برآورده شده است.

صحبت کردن در مورد در حال بررسی تقاضای مهمان دانشکده به ادامه عضویت خدمات خود را که بخشی از کنگره 2018 سنجی مانیفست در MP Scindia بود گفت: “من شنیده ام شما (مهمان دانشکده) تقاضا قبل از آن نیز از آن حمایت میکرد. تحقق تقاضای خود را به شکل بخشی از ما 2018 مجمع انتخابات مانیفست فقط باید صبر ما به عنوان مانیفست یک کتاب مقدس برای ما است. اما اگر این اطمینان در مانیفست برآورده نشده من عضویت شما در خیابان برای گرفتن علت خود. همیشه به یاد داشته باشید من شمشیر خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک سپر اگر اطمینان ساخته شده در مانیفست برآورده نشده.”

یک روز بعد در Ashok نگر district (بخشی از گنا Lok سبها صندلی که او از دست رفته در سال 2019 Lok سبها سنجی) در جمعه Scindia تکرار وعده خود را مصرف به خیابان در برابر خود دولت اگر مهمان اساتيد طولانی در انتظار تقاضا برای regularisation از خدمات نیست برآورده شده است.

Scindia برگ MP کنگره کمیته هماهنگی قبل از آن به پایان می رسد

در ضمن یک جلسه مهم از نماینده کنگره کمیته هماهنگی برگزار شد در دهلی نو در روز شنبه. این جلسه با حضور رهبران ارشد از جمله سانتی متر و دولت رئیس کمال نات سابق سانتی متر Digvijaya Singh, حزب, ملی, دبیر مسئول برای MP امور دیپاک Babaria و سابق وزارت امور خارجه کنگره رئیس آرون Yadav.

در اینجا بخوانید | را به خیابان ها اگر وعده در کنگره مانیفست آشنا نیست: Scindia چالش های کمال نات

تایید نشده Scindia ترک جلسه قبل از آن به پایان رسید باعث بال بال زدن در محافل سیاسی.

در حالی که مقامات ارشد کنگره رهبران حاضر در جلسه باقی مانده کم حرف بر سر این موضوع منابع آگاه در درون حزب و جلب اعتماد است که Scindia در حال حاضر گفت: رهبران ارشد قبل از جلسه است که او را ترک اوایل به عنوان او تا به حال برخی از قبل از درگیری.

اما نماینده دولت و سخنگوی کنگره Pankaj Chaturvedi گفت: در بوپال “گزارش در مورد او (Scindia) پس از ترک جلسه قبل از آن به پایان رسید و یا تحریم این نشست ها بی اساس است. او با دیگر رهبران حزب پس از این جلسه بود.”

کنگره دبیر دیپاک Babaria نیز رد گزارش از ناآرامی در MPCC برسد. “Scindia شد بخش بسیار زیادی از این جلسه و بحث وجود دارد. او به من گفت که قبل از این جلسه که او را ترک جلسه قبل از آن به پایان می رسد به عنوان او تا به حال برخی از قبل کرده است. بنابراین او آن را قبل از پایان. CM و Scindia تا به حال صمیمی و رهبران این دو کشور دیدار خواهد کرد هفته آینده یا در بوپال یا دهلی نو است.”

در اینجا بخوانید | Digvijaya سینگ تلاش می کند برای تسکین Scindia کمال Nath; گوید کنگره ‘هم’, Madhya Pradesh

منابع درون حزب گفته است که بیان اظهارات اخیر Scindia هستند اما تلاش ها برای فشار به حزب یا او را نماینده کنگره رئیس و یا فرستادن او به Rajya سبها از طریق انتخابات قرار است در ماه آوریل 2019.

Scindia از دست داده بود به BJP نامزد KP Yadav از جیب قصبه گنا مجلس حوزه, Madhya Pradesh در سال 2019 Lok سبها نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im