‘اجازه خدا کارفرمایی این’: کشیش می گوید تاکر مردم چگونه می تواند به مقابله با ویروس هرج و مرج

کشیش بیلی Cerveny به نظر می رسد در فاکس نیوز’ Tucker Carlson امشب چهارشنبه به اطمینان آمریکایی ها از همه راه راه است که همه چیز درست خواهد شد با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من همچنین می گویند بیش از حد مسیحیان و غیر مسیحیان به طور یکسان فکر می کنیم, چگونه ما حرکت رو به جلو در این؟” Cerveny گفت: با اشاره به نحوه افرادی که مسیحیان می تواند مقابله. “چه یک راه عملی است که ما آن را انجام دهید ؟ یکی از راه هایی که من می خواهم بگویم این است که ما اجازه خدا کارفرمایی این است.”

Cerveny است کشیش و مدیر اجرایی در Redbird یک نشویل غیر انتفاعی مستقر در وزارت. او همچنین عضو the Daily Caller, اخبار بنیاد هیئت مدیره.

Cerveny ارائه شده عبارت از مشاوره به افرادی که در حال مبارزه با چگونه برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“ما در خانه بماند بنابراین ما نمی کمک به گسترش این,” او گفت:. “ما آگاه ما همسایه سالمندان افرادی هستند که کمتر خوش شانس در اطراف ما و یا افرادی که HIV افرادی که بیماری ریوی برای آنها این ویروس ویرانگر خواهد بود و ما بپرسید که چگونه ما گام و مراقبت از آنها را؟”

Cerveny اضافه شده: “و شما می دانید, شما می دانید که ما هرگز بیشتر متفاوت است. اگر ما ادامه با عشق اگر ما در ادامه مراقبت از یکدیگر به خوبی ما را می توان در یک کشور مشخص شده توسط عشق و فضل است.”

متخصصان پزشکی بر این باورند که آنها ممکن است گرفتن یک دسته در برخی از جنبه های این ویروس است. (مرتبط: کارآزمایی بالینی می برد امیدوار است که مالاریا مواد مخدر می تواند Coronavirus درمان)

“آن است که بسیاری از پتانسیل هر چند ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از اطلاعات و در عین حال” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد که دین برای مدرسه ملی طب گرمسیری در گرجستان موسسه فن آوری scheller دانشکده پزشکی گفت: از تحقیقات اولیه از یک مالاریا مواد مخدر توسعه یافته در 1940s اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به افراد مبتلا به کوروناویروس.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>