در این تصویر گرفته شده در مارس 6, 2020, اسلام آباد, حیات وحش گارد عمران پیاده روی در مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Margalla هیل پارک ملی پس از چک کردن مخفی دوربین به مشاهده حیوانات جنبش در طول دولت — عکس از AFP

اسلام آباد: پلنگ شغال و دیگر موجودات زنده در اسلام آباد درخت-تپه ها شده اند و با بهره گیری از نادر مهلت از جمعیت کثیری از کوهنوردان و جاگر که به طور معمول بسته مسیرهای پیاده روی.

رنجرز در فدرال پایتخت Margalla تپه های پارک ملی دیدم حیوانات افزایش فعالیت به زودی پس از شهر قفل شده بود در ماه مارس برای مقابله با کروناویروس.

اسلام آباد به طور معمول درجا پلنگ شده اند رومینگ بر روی مسیرهای خلوت و شبکه های اجتماعی مملو از بحث ادعا رؤیت است.

حرکت باعث حیات وحش دوربین شده اند کلیک دور به عنوان حیوانات کشف مناطق آنها طولانی شده بود عصبی را ببینید.

“وجود دارد یک افزایش بزرگ در تعداد حیوانات (دیده می شود) در پارک ملی” رنجر عمران خان-و نه به اشتباه با اسم نخست وزیر — گفت.

تصاویر پارک ارائه شده به خبرگزاری فرانسه شامل تصاویر پلنگ بالشتک در امتداد مسیرهای کنجکاو شغال و یک گل آلود گراز.

“حیات وحش راحت است به عنوان وجود دارد بدون بازدید کننده در اینجا. آنها سرگردان در اینجا راحت است که نشانه خوبی برای جنگل” خان گفت.

پارک قفل شده بود حدود یک ماه و ترافیک پا باقی می ماند و نور به عنوان خانواده picnickers و واکر دور ماندن در طول دوره روزه ماه رمضان.

Sakhwat علی آباد دستیار حیات وحش, مدیر گفت: فضای خانه را به 38 گونه پستاندار 350 گونه پرنده و 34 گونه خزنده شامل 27 نوع مار است.

علی افزود که رنجرز در حال انجام یک بررسی و در حال حاضر متوجه موجودات جدید.

“وجود دارد برخی از گونه های پروانه که گزارش شده است اما این ها قابل مشاهده است در حال حاضر” علی گفت.

قفل فراز در شهرستانها مختلف در سراسر جهان دیده می شود شهری حیات وحش, رشد جسورانه به عنوان مردم در خانه بمانند. یک باند از بز کشف شد در ویلز شهر و شغالها دیده می شد کاوش در خیابان خلوت در سان فرانسیسکو.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im