لئو ترل رای خواهد داد جمهوریخواه برای اولین بار در ماه نوامبر. Sean Hannity و Larry Elder سعی کنید به اعتبار

رادیو فردا میزبان Sean Hannity و مجری رادیویی محافظه کار Larry Elder هر دو به شوخی سعی به گرفتن اعتبار برای این واقعیت است که حقوق مدنی وکیل لئو ترل است رای گیری برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

نور دل پنج شنبه شب “Hannity” بخش ویژه فاکس نیوز میزبان درخواست ترل لقب “لئو 2.0” توسط سالمند اگر او تا به حال “رای برای یک جمهوری خواه برای ریاست جمهوری قبل از؟”

تماشا کنید:

“سوال خوبی است” ترل گفت. “در اینجا پاسخ من به عنوان یک وکیل. این خواهد بود که اولین بار در زندگی من است. این خواهد بود که اولین بار در زندگی من, Sean Hannity بینندگان که من رای خواهد داد خواه. حق خود را بر روی برنامه های تلویزیون اولین بار در زندگی من است.”

“برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?” Hannity پرسید.

“برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ترل اعلام کرد که Hannity استنباط نمود که او “Hannitized” سابق دموکرات.

“من قصد دارم به اعتبار آن من بوده ام به تپش در سال” سالمند شروع به پریدن کرد.

“من به اعتبار لری بیش از حد” گفت: Hannity.

“بدون اعتبار” ترل گفت که the Daily Caller این هفته که به او شده است دوری همکاران خود را برای موقعیت های شوخی. “حزب دموکرات چپ من. است که چرا باید این موقعیت.”

قبل از Hannity اصلی سوال ترل متهم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن “توهین به شعور مردم آمریکا.”

“اجازه دهید روشن در سه سال و کاهش نرخ بیکاری برای همه مردم از رنگ تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت,” او گفت:. “تا آنجا که پلیس اصلاحات این است که در سه سال و اجازه دهید بحث در مورد متمم دوم. متمم دوم یک سلاح بسیار قدرتمند برای مردم در جامعه مردم از رنگ. چرا ؟ اگر آنها تا به حال حق خود به خود یک تفنگ آنها ممکن است قادر به دفع برخی از این جنایتکاران است.”

“شان اگر شما را نمی شنوند و آن من رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ترل شوخی پس از Hannity تبلیغ دور دیگری از رئیس جمهور دستاوردهای. (مرتبط: منحصر به فرد: لئو ترل در مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن پلیس و به همین دلیل او چپ حزب دموکرات)

“من — oh, گوش دادن نه تنها من آن را بشنوند و لری آن را شنیده است غرش در سراسر fruited ساده” Hannity گفت. “هر کس از شما شنیده ام. با صدای بلند و روشن! من همیشه می گویند ما آمده است یک راه طولانی از روز که لئو استفاده می شود به می گویند اصلا ذکر O. J.,’ پاره کردن گوشی پاره کردن میکروفون پیاده روی خاموش تنظیم و من صحبت کردن در به صندلی خالی.”

“اگر ما می تواند تبدیل لئو ما می تواند تبدیل به کسی” سالمند گفت:. “اگر ما می توانید لئو ما می توانیم هر کسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de