لئو ترل واکنش نشان می دهد به بایدن ‘متنوع’ نظرات: ‘ذهن از صاحب مزرعه’

وکیل حقوق مدنی لئو ترل گفت که نامزد فرضی دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن در طول پنج شنبه شب در فاکس نیوز “هانیتی” “ذهن یک مزرعه دار” را دارد.

فاکس نیوز میزبان شان هانیتی، لری الدر، رادیو ی محافظه کار و ترل را به واکنش به ادعای بایدن، در مصاحبه ای که پنجشنبه پخش شد، آورده بود که جامعه لاتین ها «متنوع تر» تر از جامعه آمریکایی آفریقایی است.

و به هر حال، آنچه را که همه می دانید، اما اکثر مردم نمی دانم، بر خلاف جامعه آمریکایی آفریقایی – با استثناهای قابل توجه – جامعه لاتین یک جامعه فوق العاده متنوع با نگرش های فوق العاده متفاوت در مورد چیزهای مختلف است، بایدن به Lulu گارسیا-ناوارو NPR گفت. شما به فلوریدا می روید، نگرش بسیار متفاوتی در مورد مهاجرت در مکان های خاص نسبت به زمانی که در آریزونا می باشید، پیدا می کنید. بنابراین این یک جامعه بسیار متفاوت است، یک جامعه بسیار متنوع.”

جو بایدن برای رئیس جمهور شدن مناسب نیست و جو بایدن نژادپرست است. جو بایدن ذهن یک مزرعه دار را در خود دارد. او فکر می کند که او می داند که چگونه هر سیاه پوست فکر می کند، چگونه ما راه می رویم، آنچه که ما باید بخوریم. جو بایدن نمی فهمد که سیاه پوستان فردی هستند. Condoleezza Rice و Al Sharpton افراد مختلفی هستند. ما یک ذهن متفاوت داریم.”

پخش:

وکیل حقوق مدنی که گفته است در ماه نوامبر به دونالد ترامپ رئیس جمهور رای خواهد داد، پیش بینی کرده است که دموکرات ها «جیم کلیبرن» را «بیرون می کنند» تا بگویند «اشکالی نداره.».

“جیم کلایبرن برای من یا لری یا سیاه پوستان آمریکایی صحبت نمی کند،” او ادامه داد. #هيچ سياه پوست براي آمريکاي سياه حرف نمي زنه… جو بایدن امروز به هر سیاه پوست آمریکایی توهین کرد. و اون نبايد رئيس جمهور بشه اون نژادپرسته (مرتبط: انحصاری: لئو ترل در ترامپ، بایدن، پلیس ی و چرا حزب دموکرات را ترک کرد)

ترل ادعا کرد که بایدن یک “تصویب به دلیل او D در مقابل نام خود را دریافت کنید، نه جمهوری خواهان R. افرادی که به یک جامعه رنگ کور اعتقاد دارند. دموکرات ها کسانی هستند که به هویت و سیاست نژاد باور دارند.”

بایدن نظراتش را در یک سری توییت های پنجشنبه شب پشت سر می زد.

“اوایل امروز، من در مورد تنوع در جوامع آفریقایی آمریکایی و لاتین که می خواهم روشن کنم، نظراتی را ارائه کردم. به هیچ عنوان منظورم این نبود که پیشنهاد کنم جامعه آمریکایی آفریقایی یک تک دست است نه هویت، نه در مسائل، نه اصلاً، “او توییت کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im