لئو ترل: ‘خجالت به یک دموکرات’ پس از DNC نمایشنامه ‘کارت نژاد’ با کوه راشمور

حقوق مدنی وکیل لئو ترل زد کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) جمعه برای بازی “مسابقه کارت” با کوه راشمور و معادل یاد بنای تاریخی به “سفید برتری.”

“من خجالت می کشم به عنوان یک دموکرات امشب گفت:” فاکس نیوز ” “Hannity.”

DNC توییتی دوشنبه “مغلوب ساختن پیشی جستن است بی احترامی جوامع بومی و زمان دوباره. او در تلاش برای محدود کردن رای خود را در حقوق و مسدود بحرانی همه گیر امداد. در حال حاضر او با برگزاری تجمع ستایش, سفید برتری در کوه راشمور یک منطقه هنگامی مقدس به جوامع قبیله ای.” (مرتبط: بومی فعالان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای جشن 4 جولای در کوه راشمور خواستار آن یک نماد سفید برتری’)

“[کوه راشمور] یک محل عالی برای رئیس جمهور به جشن ملت ما جشن تولد” ترل گفت: مهمان میزبان Jason Chaffetz به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای ارائه یک سخنرانی در مقابل تکریم داکوتای جنوبی مجسمه سازی.

“که tweet — من می خواهم مردم را به شنیدن این” ترل ادامه داد: “حزب دموکرات خواستار این یک “سفید برتری’ جلسه کارت مسابقه در بالاترین سطح و آمد که از حزب دموکرات است.”

“خط پایین این است که به سادگی این,” او گفت:, “اگر شما یک دموکرات شما می توانید یک نژادپرست است. اما نکته در اینجا است که شما را متهم به جمهوری خواهان نژادپرست بودن و هیچ شواهدی وجود ندارد که آنچه. آن را شرم آور و من خجالت می کشم به عنوان یک دموکرات امشب.”

در سخنرانی خود به یک جمعیت از آوازی حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد خرابکاری از مجسمه های تاریخی در سراسر امریکا و وعده داده است که “Rushmore خواهد ماند برای همیشه.”

Supporters of US President Donald Trump attend Independence Day events at Mount Rushmore National Memorial in Keystone, South Dakota, July 3, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در استقلال روز, حوادث در کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, داکوتای جنوبی, 3 جولای سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب / AFP) (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

پیش از آن در هفته جمهوریخواه داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفته بود که DNC را اعلام کوه راشمور بودن نماد سفید برتری ارائه یک تضاد بین حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

“صادقانه میگویم که صدای جیر جیر در سمت راست وجود دارد نشان دهنده این انتخاب است که مردم باید در این انتخابات گفت:”فاکس نیوز’ Laura Ingraham به عنوان Noem ستایش چهار رئیس جمهور در مجسمه سازی به عنوان آیکون های آمریکایی ارزش های دموکراتیک. (مرتبط: COULTER: آماده برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در کوه راشمور)

موسسه هوور پروفسور ویکتور دیویس هانسون پیشنهاد دوشنبه گذشته افرادی که سرنگونی مجسمه و یا خواستار آن است که آنها برداشته نخواهد سفر به کوه راشمور با همان فکر در ذهن است.

“بنابراین اگر شما در حال رفتن به پایین تدی روزولت در موزه ملی [در شهر نیویورک] چرا شما رفتن به کوه راشمور و تدی روزولت ، شما نمی خواهید برای انجام این کار به این دلیل که مردم در آن منطقه از خود ممکن است مقاومت در برابر” او گفت: فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>