دونده افسانه ای جیم Ryun را دریافت مدال ریاست جمهوری آزادی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او برنامه ریزی شده به جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری به افسانه ای ورزشکار المپیک جیم Ryun.

Ryun به دنیا آمد و در سال 1947 او دانش آموز دبیرستان برای اجرای یک مایل را در کمتر از چهار دقیقه در سال 1964. او در ادامه به سه زمان دو و میدانی المپیک. او به رقابت پرداختند و در سال 1964 و در سال 1972 و برنده مدال نقره در مکزیک در سال 1968. (مرتبط: تایگر وودز را عقب نگه اشک به عنوان برگ برنده جوایز او مدال ریاست جمهوری آزادی)

اما Ryun سفر بود یکی از آسان نیست. برخی از 50 سال بعد از او تاریخ را با افسانه ای که مایل Ryun منعکس شده در مبارزات او می خواهم رو به عنوان او تلاش برای دریافت در این رشته ورزشی هر رشته ورزشی در دبیرستان بود.

“در طول تاریخ بالا روز, من می خواهم به خواب رفتن در شب و دعا ‘دوستان عزیز اگر شما برنامه ریزی برای زندگی من, من می خواهم آن را درک اگر شما می خواهم نشان می دهد دیر یا زود به دلیل آن را بسیار خوب'” Ryun گفت: تیم اول دانشگاه یا دانشکده کانزاس در سال 2014. “و اگر شما می تواند مناسب ورزشی به آن, من واقعا می خواهم که.'”

Ryun رفت و به اشتراک گذاری است که او قطع شده بود از هر تیم او می خواهم تلاش برای: کلیسای خود را در بیس بال تیم کورتیس Junior High تیم بسکتبال و سوم خود را بالا آهنگ تیم.

اما در زمان او به دبیرستان Ryun خود را پیدا کرده بود ورزش — و جای خود را در کتاب رکورد.

پس کار خود را به عنوان یک ورزشکار Ryun رفت و به خدمت در کنگره — از 1996-2006 — به عنوان یک جمهوری خواه از ایالت کانزاس است.

Ryun برنامه ریزی شده است برای دریافت این ملت بالاترین غیرنظامی افتخار اواخر این هفته.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>