Legacy 4, Part 2: Lizzie and Hope’s War?

[ad_1]

به روز رسانی Legaces 4، قسمت 2 Legaces یکی دیگر از جواهراتی است که پس از خاطرات خون آشام و نسخه های اصلی به مجموعه خون آشام ها اضافه شده است. سریال فراطبیعی که در سال 2018 راه اندازی شد، به نسل بعدی کودکانی می پردازد که قدرت زیادی دارند و بدترین خواسته ها را دارند که باعث شده راه خود را به سمت نادرست و درست انتخاب کنند.

قسمت اصلی داستان در مدرسه سالواتوره فیلمبرداری می شود، جایی که کودکان در آن با مشکلات روزانه نوجوانی خود، همراه با توزیع قدرت نامحدود خود، یاد می گیرند و با آنها برخورد می کنند.

خون آشام های جوان، جادوگران و گرگینه ها امیدوارند بین یک جنایتکار و یک قهرمان یکی را انتخاب کنند، اما قسمت آخر فصل 4 به پاسخگویی به سوالات طرفداران کمک می کند. این سریال بر روی هوپ و عشق او لندن تمرکز دارد. این سریال همچنین دارای یک بازیگر پراکنده از جادوگران، خون آشام ها، گرگینه ها و موجودات مختلف ماوراء الطبیعه دیگر است.

Legacy 4 قسمت 2 درام داستانی آمریکایی اولین نمایش خود را در 27 ژانویه 2022 از شبکه CW آغاز خواهد کرد، در حالی که قسمت اول فصل 4 در 14 اکتبر 2021 پخش شد. اما در نهایت، در 16 دسامبر 2021، تمام 57 قسمت Legacies منتشر شده است و در حال حاضر شامل هر چهار فصل است.

قسمت اول فصل 4 در مورد سواری پرماجرا هوپ و دوستانش با تمام پیچ و خم ها بود. هوپ هنوز در تلاش است تا جنبه تاریک خود را بپذیرد، وقتی متوجه می شود که در طرف دیگر لیزی را دارد که باید با او پیروز می شد.

Heritage 4, Part 2 Act

میراث 4 قسمت 2
MEAWW
 • دنیل رز راسل در نقش هوپ میکلسون بازخواهد گشت.
 • جنی بوید دوباره نقش لیزی سالزمن را بازی خواهد کرد.
 • کیلی برایانت در نقش جوزی سالزمن بازخواهد گشت.
 • کوئینسی فاوس نقش ام جی را دوباره ایفا خواهد کرد.
 • آریا شاهقاسمی به عنوان لندن بازخواهد گشت.
 • متیو دیویس در نقش آلاریک سالزمن بازخواهد گشت.
 • پیتون «الکس نقش اسمیت را بازی خواهد کرد. رافائل
 • کریس لی در نقش کالب بازخواهد گشت
 • Omono Okoye به عنوان Cleo بازخواهد گشت

شرح مختصری از شخصیت ها

 • هوپ میکلسون – نقش هوپ را دانیل رز بازی کرد. مشخص شده است که او یک آدم سه گانه (گرگ، خون آشام و جادوگر) است و در حال دعوا است که به چه کسی اعتماد کند و اینکه آیا استفاده از مردم برای منافع خود خوب است یا خیر.
 • لندن کربی – این نقش را آریا شاهقاسمی بازی می کند. او همچنین یکی از شخصیت های اصلی است و بارها و بارها با هوپ رابطه دارد. فصل گذشته نشان داد که چگونه لندن یاد گرفته است که از خود دفاع کند، در حالی که گفته می شود مالیور همیشه لندن را خلبان می کرد. این اولین نقش بزرگ آریا است.
 • آلاریک سالزمن – این نقش را متیو دیویس بازی می کند. او نقش مدیر مدرسه سالواتوره را بازی کرد که در کشتن هیولاها متخصص است. متیو برای نقش برجسته اش در خاطرات خون آشام و سپس در Originals طرفداران خوبی دارد. برنامه تلویزیونی دیگری که دیوید در آن بازی کرد Cult and Damage بود. او حتی در فیلم های زیادی مانند پرل هاربر و بلوند قانونی بازی کرده است.
 • لیزی سالزمن – این نقش را جنی بوید بازی کرد. او نقش دختر دوقلوی آریک را بازی کرد. او یک جادوگر فوق العاده است، اما در عین حال احساساتی است. در انظار عمومی او یک دختر پست و کم عمق است، اما در درون او یک دختر خودآگاه است که بسیار رشد کرده است.
 • جوزی سالزمن در نقش کیلی برایانت. او دوقلوی دیگر سالتمن است و به اندازه خواهر دوقلویش لیزی قدرتمند است. او خواهر بسیار خوبی است که نیازهای خواهرش را بر نیازهای او ترجیح می دهد.
 • میلتون “ام جی” گریسلی – نقش را کوئینسی بازی کرد. او یک خون آشام است، اما همچنان یک خوش بین است. علاقه انحرافی میلتون بارها ام جی را نامشخص نگه داشته بود، اما هر بار او بسیار مطمئن به نظر می رسید. او عاشق لیزی بود و در فصل 3 نشان داده شد که از عشقش لیزی دفاع کند.
 • کالب هاوکینز – این نقش را کریس لی بازی کرد. کالب همچنین یک خون آشام و بهترین دوست ام جی است. او که در ابتدا سرکش بود و در برابر قوانین سختگیرانه آلاریک مقاوم بود، بعداً بالغ شد و این را می توان در فصل 3 مشاهده کرد. او حتی به یکی از مورد علاقه های آلاریک تبدیل شد.
 • Cleo – نقش توسط Omono Okoye بازی شد. او قدرت الهام بخشیدن به تعطیلی مالیور را در قرن ها پیش داشت و به دنبال بازپس گیری آن است.

خلاصه

میراث 4 قسمت 2
TVLine

در قسمت اول فصل 4 Legacy، Hope در بدن Aurora گرفتار شد، در حالی که Aurora در بدن Hope گیر افتاده بود و سعی داشت Hope را بکشد. آرورا تا زمانی که لسی از راه رسید از بازی تهدیدآمیز لذت برد.

وقتی لزی که با هوپ دشمنی داشت سعی کرد به او صدمه بزند، آرورا که در بدن هوپ بود او را متقاعد کرد که او هوپ نیست. بعداً، دو نفر، لسی و آرورا، دست به دست هم می دهند تا هوپ را بکشند. اما لزی در واقع داشت آرورا را برای امید بلوف می‌کرد.

لسی در مورد دستگیری آرورا به هوپ گفت و هوپ امیدوار بود که بتواند جسد را با جان پدرش جایگزین کند. آرورا در همان زمان گیج شده بود، اما بعداً وقتی متوجه شد که لسی با هوپ است پاک شد. اما هوپ به لزی اعتماد ندارد.

لزی حتی سعی کرد از این حرکت استفاده کند و سعی کرد روی هوپ که بدن آرورا بود طلسم کند، اما نتوانست زیرا جایی در درون او هنوز هوپ را دوست داشت. پس از اینکه لزی هوپ را نجات داد، فکر کرد دوستی آنها دوباره برقرار شده است، اما متاسفانه هوپ به لزی اعتماد نکرد و او برگشت.

از طرف دیگر جوزی مدرسه را ترک می کند و امیدوار است فینچ او را همراهی کند، اما وقتی فینچ تصمیم می گیرد به مدرسه برود تمام رویاهای او از بین می رود.

بعد در Legasies 4، قسمت 2 چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در قسمت دوم فصل 4، لسی و هوپ نبرد بزرگی خواهند داشت. لسی بسیار قوی‌تر از قبل است، اما سوال اینجاست که آیا او می‌تواند با تریبرید روبه‌رو شود، در حالی که بقیه اعضای تیم باید مراقب چیزهای دیگری مانند اتان باشند، زیرا او نیز علیه آنها مخالفت کرد.

قسمت دوم نیز عاشقانه برای نقش اصلی هوپ و لیزی و ام جی خواهد بود. Cleo همچنین راهی برای خروج از Malivor پیدا می کند. برای دریافت پاسخ، مخاطبان باید منتظر پخش قسمت دوم بودند.

مرگ لندن

میراث 4 قسمت 2
TVLine

لندن، مورد علاقه هوپ، چهار بار در سه فصل مرده است.

اولین مرگ لندون (فصل 1، قسمت 13)

اولین مرگ لندن در فصل 1 اتفاق افتاد. در این فصل، لندن MG را مجبور کرد تا با خانواده اش ملاقات کند، اما MG نخواست. در این روند، ام جی عصبانی شد و فقط به خاطر خونریزی اش به بینی لندن ضربه زد تا خونخوار دوست پسر سابق لندن را بیدار کند.

همچنین نشان داده شد که ام جی قادر به کنترل تشنگی خون خود نبود و خود را گاز گرفت و در این راه لندن را کشت. اما قبل از پایان اپیزود، ام جی بدنش را حرکت داد تا بتواند سیگار بکشد، شعله ور شود و دوباره متولد شود. معلوم می شود که لندن آنطور که انتظار می رود یک مرد نیست، بلکه یک ققنوس است.

مرگ دوم لندون (فصل 2، قسمت 16)

مرگ دوم لندن در فصل 2، قسمت 16، “مقابله با تاریکی چیزی شبیه به من است” نمایش داده شد. در این قسمت، راف لندن را با ضربه زدن به قفسه سینه با یک تیر طلایی می کشد.

راف توسط یک مرد مرد بدجنس تسخیر شده است که او را مجبور به انجام این کار با دوستش کرد. همانطور که گفته شد، تیر طلایی می تواند ققنوس ها را بکشد، اما انسان در لندن او را نجات داد و او زنده ماند.

سومین مرگ لندون (فصل 3، قسمت 4)

سومین باری که لندن کشته شد در فصل 3، قسمت 4، “Hold on” بود.

روح تاریک ظاهراً در این نبرد کشته شد، اما قبل از آن روح، بدن لندن را در آتش جهنم سوزاند و این کار توسط اژدهای مرده او انجام شد. خوشبختانه لندن بلافاصله پس از مرگ روح زنده شد.

چهارمین مرگ لندون (همچنین فصل 3، قسمت 4)

قسمت چهارم فصل 3 مرگ لندن را دو بار فیلمبرداری کرد. بار سوم در بالا مورد بحث قرار گرفت، در حالی که بار چهارم، لندن پس از اینکه او و دوست دخترش هوپ به سلامت از Prison World نجات یافتند، کشته شد.

همانطور که دو قهرمان داستان عاشق شدند، لاندون در حوضچه ای از لجن تیره ذوب شد و هوپ در حال تماشای آن بود و از مداخله درمانده نبود. اما بعداً لندن نجات یافت و او بهبود یافت.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید،
به پاترون اهدا کنید[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365