Lebron جیمز می گوید ‘جامعه بسکتبال’ ‘غمگین’ در مورد دونالد ترامپ در حال مشاهده نیست

لس آنجلس لیکرز ستاره لبرون جیمز مهم نیست که رئیس جمهور دونالد ترامپ بازی های NBA تماشا نمی کند.

ترامپ در مصاحبه اخیر فاکس گفت که او فکر می کند وضعیت NBA “رسوا” است و او فقط خاموش “بازی” هنگامی که او می بیند زانو زده است. لبرون جیمز به نظر می رسه که اون نمی تونه کمتر اهمیت بده (مرتبط: دیوید King هوکستد پادشاه North واقعی در شمال است که آن را به کالج فوتبال می آید)

جیمز در اواخر شب چهارشنبه به رسانه ها گفت: «من واقعاً فکر نمی کنم جامعه بسکتبال از دست دادن بیننده اش ناراحت باشد»

شما می توانید نظرات کامل خود را در زیر تماشا کنید.

دو نقطه در اینجا که باید برای همه آشکار است. در درجه اول، لبرون جیمز 100% درست است. هیچ در NBA است از دست دادن خواب بیش از ترامپ خاموش کردن بازی ها.

اونا نميتونن کمتر اهميت ي بدي NBA بیدار ترین لیگ های بیدار است، به چین برای پول نقد تعظیم می کند و آنها قطعا با ترامپ در هر چیزی همتراز نیست.

این ایده که بازیکنان NBA اهمیت می دهد دونالد ترامپ چه فکر می کند خنده دار است. آنها آن را به طور شفاف روشن ساخته اند که آنها اهمیتی نمی دهد، و ما نباید تعجب آنها گریه نمی کنند چرا که دونالد ترامپ تماشا نمی کند.

با این حال ، آن را نیز ارزش اشاره به این که وضعیت NBA با زانو زدن نیز بسیار ناخوشایند است. باز هم این یک لیگ است که به دیکتاتوری چین تعظیم می کند، سابقه حقوق بشر آنها را نادیده می گیرد و سپس تلاش می کند تا در اینجا در آمریکا مدعی بالابودن اخلاق شود.

-يه استراحتي بهم بده -ریاکاری غیر واقعی است. برای این آهنگ زانو بزنید و در مقابل جنایات چین سکوت کنید و سپس تلاش کنید که با چهره ای مستقیم ادعای برتری اخلاقی کنید.

تا زمانی که مشکل در این برنامه همچنان در هسته ان بی ای پوسید، طرفداران به دور خود ادامه خواهند داد. ما می خواهیم به تماشای رقابت.

ما نمی خواهیم همه چیز به یک بحث سیاسی تبدیل شود، به خصوص ورزش ما نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im