به بیرون درز سیاتل جلالی اسناد محرمانه نظام عدالت ساخته شده است از “سفید Supremacist فرهنگ’

اسناد و مدارک این گزارش به بیرون درز از Seattle, King County اجرایی را ادعا می کنند که سیستم عدالت ساخته شده است از “سفید supremacist فرهنگ” سفید, رهبری, و نژاد پرستی.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط Discovery موسسه تحقیقات همکار کریستوفر Rufo آمده پس از سیاتل را به جلو یک طرح است که به شدت کاهش بودجه ادارات پلیس و بزرگ زندان شهرستان است.

یک سند گفت که ساختار juvenile justice سیستم سفید “رهبری” “سفید supremacist فرهنگ” و “دهها.” این ادعا که “مدل های ذهنی” استفاده می شود در داخل سیستم هستند “نژادپرستی” سفید “مقاومت (شکنندگی)” و قربانی-سرزنش. (مرتبط: سیاتل رئیس پلیس می فرستد پیام ساده به کسب و کار در طول شورش: شما بر خود شما)

این “ارزش ها و موافقت نامه های” صفحه ذکر شده شش شرایط که گفت: “جدا نژاد” و “بررسی حضور و نقش سفیدی است.” سند می رود و سپس به عناصر لیست “سیاه و سفید و فرهنگ” که شامل “فردگرایی,” “کمال” “ادب,” “عبادت از کلمه نوشته شده است” و “اعتقاد به عینیت.”

یک بخش در نتایج تعریف “حقوق دارندگان” به عنوان “بسیاری نهفته مردمی (جوانان سیاه و قهوه ای جوامع” و می پرسد “از منظر حقوق دارندگان مشکل چیست؟”

در یک لیست از “مسائل سازمانی به انتظار” اسناد و مدارک ذکر شده در هر دو حمایت قوی و قوی مقاومت مواجه از جامعه است. “استرس و سردرگمی و حس پایمال کردن” نیز باید انتظار می رود با توجه به اسناد و مدارک.

سیاتل طرح که مورد حمایت اکثریت شورای شهر را قطع پلیس بودجه 50 درصد و بستن زندان شهرستان که در حال حاضر خانه های 60 درصد از سیاتل, زندان, جمعیت, با توجه به Rufo.

“این اثر در واقع کاملا ساده” Rufo گفت: در “Tucker Carlson امشب.” “هنگامی که شما 50 درصد کمتر از افسران هنگامی که شما باید 60 درصد کمتر زندان, سلول های, شما در حال رفتن به یک افزایش بزرگ در جرم و جنایت است.”

“برای همه چیز اما جدی ترین جرائم قتل و تجاوز به عنف و سرقت مسلحانه — مردم در حال رفتن به رزرو و بلافاصله پس از انتشار در خیابان,” او اضافه شده است. “پس شما اهل هیچ عامل بازدارنده برای فعالیت های جنایی و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ایجاد یک خالی از بی قانونی که پر خواهد شد بسیار به زودی با خشونت با اختلال و با ضرب وشتم.”

پادشاه شهرستان اجرایی است هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im