سابق مونتانا دموکراتیک قانونگذار متهم یک شخص دموکرات در حال اجرا برای دادستان کل کشور که فاقد شرایط لازم برای این پست.

مونتانا قانون اساسی تصریح می کند که به وکیل دولت به طور کلی فرد باید یک “وکیل در جایگاه خوبی بستری و عمل به قانون در مونتانا که درگیر در عمل فعال آن برای حداقل پنج سال قبل از انتخابات است.”

اما Raph Graybill که در حال اجرا برای مونتانا دادستان کل در دو راه دموکراتیک اولیه تنها سه سال تجربه به طور فعال اقدام به قانون در دولت رد صلاحیت او از برگزاری این موقعیت با توجه به شکایت دوشنبه توسط دولت سابق قانونگذار دیوید Wanzenried.

Graybill که در حال حاضر به عنوان رئیس و مشاور حقوقی به مونتانا به لیبریا استیو بولاک بستری شد به مونتانا بار در سپتامبر 2015 اما برای زیر دو سال خدمت در زمان clerking برای یک قاضی فدرال و کار برای یک سیاتل بر اساس قانون شرکت. (مرتبط: مونتانا رژیم صهیونیستی است. بولاک قطره از سال 2020 ریاست جمهوری)

“نامزد Graybill به نظر می رسد شده اند به طور فعال اقدام به قانون در مونتانا تنها پس از سال 2017 در اکثر 3 سال” Wazenreid اظهار داشت: در شکایت خود به مونتانا کمیسر سیاسی و شیوه های.

Graybill افتخار یک فرمانده 3 به 1 جمع آوری کمک های مردمی منجر شود بیش از او دموکراتیک اولیه حریف دولت تشکر. کیمبرلی Dudik در ماه ژانویه است.

ALTOONA, IOWA - OCTOBER 13: Democratic presidential candidate Montana governor Steve Bullock speaks to guests at the United Food and Commercial Workers' (UFCW) 2020 presidential candidate forum on October 13, 2019 in Altoona, Iowa. (Scott Olson/Getty Images)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مونتانا فرماندار استیو بولاک صحبت می کند به مهمانان در ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری فروم در 13 اکتبر 2019 در آلتونا, Iowa. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

Graybill کمپین گفت: Wazenreid شکایت “نشان دهنده بدترین زمزمه-کمپین سیاست” در پاسخ به دوشنبه اشاره کرد که قانونگذار سابق را مطرح کرده است بودجه و تایید شده است Dudik.

Graybill استدلال کرد که او “به سادگی مطابق با الزامات” برای تبدیل شدن به مونتانا بعدی دادستان کل گفت که او خواهد شد که شده است یک عضو دولت برای پنج سال در زمان انتخابات عمومی و تجربه خود را به عنوان یک کارمند و کار قانونی در سیاتل تعداد نسبت به دولت قانون اساسی را به مدت پنج سال مورد نیاز است.

اما در پیگیری شکایت فرستاده شده جمعه Wazenreid تصریح کرد استدلال او که دادستان کل داوطلبان باید حداقل پنج سال تجربه تمرین قانون در مونتانا. او برجسته مذاکرات از دولت 1972 کنوانسیون قانون اساسی که تدوین کنندگان اظهار داشت که نیت خود را در تهیه پنج سال نیاز شد تا دولت دادستان کل تا به حال تجربه کافی با مونتانا مراحل قانونی.

“تردیدی نیست که تدوین کنندگان قانون اساسی در نظر گرفته شده است که یک فرد به دنبال دفتر دادستان کل باید عمل به قانون در مونتانا به مدت پنج سال” Wazenreid نوشت.

Wazenreid گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد او در زمینه شکایت خود را در تلاش برای ممانعت از یک وضعیت نامطلوب است که در آن Graybill نامزدی ارائه شده است و پس از نامعتبر دموکرات مونتانا بازیگران برگه های رای برای او در هر دو اولیه و یا انتخابات عمومی.

“من فقط می خواهم به سعی کنید این مسائل حل و فصل قبل از آن خیلی دیر است,” او گفت:. “این همه در مورد حفاظت از کسانی که بازیگران رای اولیه برای هر دو حزب دموکرات نامزد و نامزد حزب دموکرات در انتخابات عمومی.”

Graybill همچنین گفت که او امیدوار است برای حل و فصل سریع به این موضوع. از او پرسید: مونتانا کمیسر سیاسی شیوه های روز دوشنبه به “بی درنگ موضوع یک تصمیم مطابق با قانون و حقایق: Graybill ملاقات تمام الزامات مورد نیاز برای اجرا به دادستان کل.”

این Graybill کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im