رهبران فردا: ملاله یوسف زی با گرتا Thunberg

عکس: Malala Instagram account

پاکستانی برنده جایزه صلح نوبل به ملاله یوسفزی مشترک یک عکس در Instagram که در آن او می تواند دیده می شود, نشستن روی نیمکت با تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

“با تشکر از شما @gretathunberg” نوشت: ملاله به عنوان عکس که به دست آورد بیش 125,000 دوست دارد در یک ساعت.

این توییت باعث یک واکنش روزنامه نگار مشهور کریستین امانپور که اعتبار هر دو برای بسیج “بیشتر ارتش برای خوب از هر رهبر امروز”.


Thunberg, a 15-year-old تغییر آب و هوا که فعال رز به شهرت پس از او اعتراض در برابر گرمایش جهانی سازماندهی یک اعتصاب در سوئد به نظر می رسد مختلف جهانی و انجمن ها به منظور بالا بردن زنگ در رو به وخامت وضعیت آب و هوا. او به تازگی مورد انتقاد رهبران جهان برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای تغییر آب و هوا در اجلاس اقتصادی جهان در داووس.

ملاله که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده سمبل مقاومت در برابر طالبان تلاش انکار زنان آموزش و پرورش و سایر حقوق. در اکتبر 2012, Malala — پس از 15 سال بود به ضرب گلوله در سر در نقطه ای خالی محدوده توسط افراد مسلح طالبان به عنوان او در بازگشت از مدرسه خود در دره سوات.

او رنج می برد گلوله صدمات و پذیرفته شد و به بیمارستان نظامی پیشاور بود اما بعد از پرواز به لندن برای درمان بیشتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>