رهبران آزار و اذیت قرار جوامع مسیحی ابراز قدردانی خود را برای آزادی بین المللی مذهبی اجرایی جهت است که رئیس جمهور تهمت امضا شده در ماه ژوئن با توجه به ملی کاتولیک ثبت نام کنید.

اسقف کلیسا در خاورمیانه و آفریقا را تحسین منظور اجرایی در پیشبرد آزادی بین المللی مذهبی به ویژه پس از آن می آید در یک زمان از شایع آزار و اذیت در حال حاضر رو به کاهش اقلیت مذهبی در منطقه ملی کاتولیک ثبت شده است.

سفارش ادعا میکند که آمریکا را به اجرای آزادی مذهبی در بخش مرکزی سیاست خارجی و صادر شد 2 ژوئن.

“ما خوش آمدید اخیر اجرایی به منظور پیشبرد آزادی مذهبی” اسقف اعظم کلدانی بشیر ورده از اربیل عراق گفت: با توجه به ملی کاتولیک ثبت نام کنید. “داشتن به طور مستقیم تجربه آزار و اذیت جنایت علیه بشریت و نسل کشی به دلیل تعهد ما به ما ایمان ما عمیقا سپاسگزار تلاش های دولت برای حفظ و بین المللی تمرکز بر این موضوع است.”

Iraqi Archbishop Bashar Warda, the Chaldean Archbishop of Arbil, (L) speaks with Pope Francis' personal envoy to Iraq Cardinal Fernando Filoni in Arbil, the capital of the autonomous Kurdish region of northern Iraq on August 13, 2014. (SAFIN HAMED/AFP via Getty Images)

عراق اسقف اعظم بشار ورده به اسقف اعظم کلدانی اربیل (L) صحبت می کند با پاپ فرانسیس’ شخصی ایران به عراق کاردینال فرناندو filoni داخل در اربیل پایتخت خودمختار منطقه کردستان در شمال عراق در اوت 13, 2014. (SAFIN حامد/خبرگزاری گتی ایماژ)

عراق جمعیت مسیحی بوده است در میان ترین در جهان مورد آزار و اذیت مذهبی جمعیت تحت تاثیر این تهاجم عراق در سال 2003 و ظهور داعش است که تخریب بی شماری از کلیساها در این کشور خواهد بود و علامت گذاری خانه های مسیحیان است.

سریانی های کاتولیک ایلخانی ژوزف ایگناس III Younan استقبال از “شجاعت” از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ثبت سفارش و امید به یک “پيگيری” در قالب دفاع و حفظ حقوق مدنی و ایجاد شغل ترویج توسعه و کمک به پرورش درست حرکتهایی که آنها “رویا” با توجه به ملی کاتولیک ثبت نام کنید.

Younan با تاکید بر “وحشتناک آزار و اذیت” سوریه کاتولیک ها را تجربه کرده اند در دهه گذشته در عراق و سوریه و چگونه او و یکی دیگر از کاتولیک ایلخانی بیان کرده بود این را به عنوان یک “مسئله بقا” به معاون رئیس جمهور مایک پنس به تازگی.

مسیحیان در نقاط مختلف جهان به ویژه خاورمیانه و آفریقا با آن مواجه اند “نسل کشی” سطح آزار و اذیت و دین بود “در خطر انقراض” در جاهایی مثل عراق که در آن جمعیت کاهش یافته و از 1.5 میلیون قبل از سال 2003 به کمتر از 120,000 با توجه به 2019 بررسی به رهبری اسقف ترورو.

مسیحیان در نیجریه را به خصوص شده و هدفمند توسط جهادگران اسلامی مانند Fulani دامدار و بوکوحرام. مسیحیان در نیجریه شده اند قربانیان خشونت از جمله آدم ربایی برای باج گیری و قتل و با توجه به Catholic News Agency. (مرتبط: تروریست های اسلامی تا سطح شیب دار حمله به مسیحیان نیجریه)

اسقف متی حسن Kukah که از شدت آزار و اذیت منطقه از نیجریه گفت: این حکم اجرایی خواهد شد و اولویت دادن به آزار و اذیت مسیحیان و دیگر ادیان که او به عنوان “خوش آمدید توسعه به خصوص در صورت فلج سکولاریسم است که در تلاش برای فشار هویت مذهبی به حاشیه” ملی کاتولیک ثبت شده است.

A Christian worshipper, wearing a protective mask due to the COVID-19 pandemic, kisses a cross as he prays at the Mart Shmoni church in Arbil, the capital of the autonomous Kurdish region of northern Iraq, on May 17, 2020. (Photo by SAFIN HAMED/AFP via Getty Images)

یک گفتوگوهای خود پوشیدن یک ماسک محافظ به دلیل COVID-19 گیر بوسه یک صلیب را مىخواند و در Mart Shmoni کلیسا در اربیل پایتخت خودمختار منطقه کردستان در شمال عراق, در تاریخ 17 مه سال 2020 است. (عکس SAFIN حامد/خبرگزاری گتی ایماژ)

در حالی که بسیاری از رهبران مسیحی در مشرق اند تقدیر رئیس جمهور تهمت برای آوردن با توجه به گرفتاری های آنها نیز ابراز ناامیدی زمانی که ایالات متحده تحویل داده نشده وعده.

ایلخانی Younan تا به حال التماس کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 به ارائه “چیزی واقعی بر روی زمین نه تنها کلمات بلکه یک چشم انداز” هنگامی که به دنبال کمک به مسیحیان در سوریه و عراق و لبنان است.

اگر چه امیدوار اجرایی سفارش اسقف Kukah گفت که “خیلی زود” به گمان تاثیر آن در نیجریهو تقبیح عدم توجه مسیحیان در این منطقه دریافت کرده اند با وجود هشدار دهنده حملات علیه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی