‘به عنوان مثال منجر شود!’: مگان مک کین ریپ به د Blasio برای بدنسازی تفرج در میان Coronavirus نگرانی

مگان مک کین پاره پاره به دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بیش از تصمیم خود برای ضربه زدن به ورزشگاه فقط پیش از آن coronavirus مربوط به بسته شدن.

مک کین در پاسخ روز سه شنبه را “نمایش” که در آن او و او cohosts گسترش در سراسر یک جدول بزرگتر است که اجازه توصیه می شود شش پا بین آنها گفت که د Blasio بدنسازی تفرج بود فقط یکی از بسیاری از اقدامات غیر مسئولانه او تا به حال دیده شده است. (مربوط به: ‘هیچ آزادی خواهان در یک بیماری همه گیر’: مگان مک کین می گوید که بحران بازدید هر کس می خواهد زیرساخت)

تماشا کنید:

“این مورد موجب ترس مردم اما من می خواهم برای نشان دادن تصویری از مردم در ویکی فلوریدا روز گذشته” مک کین آغاز شد. “این است که در مورد ترساندن مردم, اما آن را در مورد گفتن مردم که این نا امن است.”

مک کین پس از آن نشان داد تصویری از spring breakers در ساحل شلوغ در فلوریدا با وجود توصیه هایی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ از هر دو دولت و مقامات فدرال.

“در بالا از آن شما باید, بیل د Blasio رفتن به ورزشگاه در همان زمان که در نیویورک ورزشگاه در حال تعطیل و گفت: خوب من زندگی در دنیای واقعی” مک کین اضافه شده است. “آره د Blasio, من زندگی در دنیای واقعی بیش از حد و به نظر می رسد بسیار ترسناک در حال حاضر تا شاید به عنوان مثال منجر شود.”

مک کین همچنین به نام “غرور” و “تکبر” از کسانی که نادیده گرفتن این مشکل وجود خطر آنها در برخواهد داشت ممکن است به دیگران به خصوص کسانی که ممکن است آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im