تخمگذار ضد تفنگ زمینه برای 2021

Anti-تفنگ فعالان در حال آماده کردن زمینه در حال حاضر به سرزنش صاحبان اسلحه برای هر گونه افزایش در جرم و جنایت خشونت آمیز در این سال است. برای اولین بار تلاش نومیدانه برای کراوات “خشونت اسلحه” به COVID-19 زمانی که این بیماری همه گیر تحت سلطه news چرخه. در حال حاضر ضد تفنگ دانشگاهیان در حال عجله برای تولید و پژوهش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرزنش صاحبان اسلحه برای هر گونه افزایش جرم و جنایت در این بی سابقه سال است.

واشنگتن پست را پوشش می دهد آخرین تحقیقات و ادعا می کند که یک “تفنگ-خرید شراب خواری همراه است با یک افزایش قابل توجهی در خشونت اسلحه در سراسر ایالات متحده است.” UC Davis مطالعه – که ما تحت پوشش در هفته گذشته – بر اساس این ایده است که آمریکایی ها خریداری یک “مازاد” از سلاح گرم در این بهار. این موسسه بروکینگز تحلیل نیز با تمرکز بر افزایش فروش اسلحه گرم اما تلاش می کند به اختصاص نفرت انگیزه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که خریداری اسلحه گرم در این دوره زمانی است. هر مجموعه ای از نویسندگان ساخته شده تصمیم مشکوک بر روی داده های انتخاب به ظاهر به اولویت بندی به دست آوردن نتایج سریع با استفاده از اقدامات مناسب.

UC Davis مطالعه با استفاده از داده ها از یک لیسه وب با سابقه برنامه نویسی مشکلات به کراوات مطیع قانون خریداران اسلحه به اقدامات اعضای باند فروشندگان مواد مخدر شناخته شده مجرمان و حتی افسران پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی. زمینه ای ادعا می کنند در UC Davis کاغذ است که “بیش از حد” تعداد سلاح گرم بودند به فروش می رسد از مارس تا مه و این که آمریکایی ها با اعمال حق خود را به نگه داشتن و حمل سلاح به نحوی در ارتباط با افزایش کشنده و nonfatal صدمات.

این موسسه بروکینگز مقاله با استفاده از اشتباه در اعداد است. نویسنده با استفاده از مجموع NICS اعداد که شامل اجازه چک و دوباره چک به جای محدود کردن اعداد به تنها چک های مربوط به فروش اسلحه گرم. اگر هر چیزی اعداد اقتصاد استادان استفاده می شود شامل برخی از مهمترین مطیع قانون آمریکایی ها ممکن است و به احتمال زیاد دو شمارش هر یک از این دارندگان مجوز که به دست آورد و مجوز و سپس اسلحه گرم در طی دوره مطالعه.

نویسندگان می خواستم به کراوات افزایش فروش تفنگ به برداشت از ناآرامی های مدنی و استفاده الکی استدلال به رنگ مطیع قانون صاحبان اسلحه با عنوان باریک و منفی یک قلم مو که ممکن است با وجود اعتراف به این که “هنوز معلوم نیست که خرید این سلاح گرم است.”

اگر آنها در زمان یک روشنفکر نگاهی به تفنگ-داشتن جامعه و یا دست اول منابع داده ها آنها را می دانیم که جامعه ما است متنوع و پر جنب و جوش بیشتر برای اولین بار صاحبان اسلحه پیوستن به هر روز. اگر آنها در نگاه قبل از تحقیق آنها می دانند که جنایتکاران نیست از نظر قانونی به دست آوردن اسلحه و استفاده از آنها در جرم و جنایت.

این واقعیت است که مناسب نیست با ضد تفنگ دستور کار است. در آخر پاراگراف از موسسه بروکینگز نویسندگان می گویند که “حضور بسیاری از اسلحه های پیچیده بحث از سیاست های عمومی.”

چگونه بیشتر آمریکایی ها قانونی اعمال حق قانونی خود را پیچیده هر سیاست عمومی ،

شما در حال حاضر می دانیم که پاسخ به این سوال است.

ما دیده ایم رادیکال قانونگذاران سعی کنید به استفاده از همه گیر به فشار خود را ضد تفنگ دستور کار است. عالی رتبه مقامات منتخب سرزنش سلاح گرم به جای پرداختن به مشکلات اساسی جرم رانندگی در شهرستانها است. فعالان عمدا چشم پوشی داده است که تضاد خود را در زمان های حساس ضد تفنگ نقاط صحبت کردن. ما همچنین می دانیم که از دنیای واقعی است که با تمرکز بر جنایتکاران کاهش جرم و جنایت.

اما در اینجا ما هستند. یک جفت از مطالعات جدید در تلاش برای قاب مطیع قانون صاحبان اسلحه به عنوان آنتاگونیست در داستان سال 2020 است. این مطالعات را می توان به عنوان مدرک به فشار کنترل اسلحه.

در واشنگتن پست مقاله نتیجه گیری با این عبارت: “و در حالی که بسیاری از خریداران اسلحه در حال انگیزه که مایل به خود را امن, ایمنی, این تحقیق همچنین نشان می دهد که هر تفنگ خریداری شده است یک گام به سمت بیشتر خشونت در جامعه است.”

این محققان و کسانی که بودجه آنها را می خواهید روایت می شود که هر زن و مردی که به پیروی از قانون و بدست می آورد یک اسلحه گرم است به نحوی ومیگوید ما را به سوی خشونت آمیز در جامعه است.

به یاد داشته باشید که زمانی که ضد تفنگ سیاستمداران و فعالان به شما بگویم که آنها نمی خواهند به اسلحه خود را و یا آنها “تنها” می خواهم یک “معقول” کنترل اسلحه سیاست.

همه مطیع قانون صاحبان اسلحه در حال پیچیده تر برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>