وکیل می گوید گنده الطاف ناراضی بود با نق قبل از تحریک به خشونت

MQM بنیانگذار الطاف حسین. عکس: فایل

لندن: قدیمی بیلی شنیده است از وکیل از جنبش متحده قومی (MQM) بنیانگذار و رهبر الطاف حسین که MQM supremo نمی مانند سرمقاله موضع Geo News زمانی که او دستور داد کارگران در ماه اوت سال 2016 به حمله چند رسانه ای خانه ها در شهر بندری کراچی.

الطاف وکیل Joel Bennathan گفت: دادگاه در روز جمعه که MQM بنیانگذار ناراحت شد و آشفته در راه ژئونیوز و دو نفر دیگر از کانال های خبری – Samaa و ARY – سانسور سخنرانی های خود را و نمی تواند او را پوشش قبل از حسین بدنام 16 آگوست 2016 آدرس که در نهایت منجر به کشف خود و سیاست است.

محترم خانم عدالت ممکن است DBE شنیده استدلال از هر دو دفاع و دادستان و قضات پس از الطاف ثبت برنامه با دادگاه به صورت کامل اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او. MQM موسس به نظر نمی رسد در فرد با توجه به شیوع کروناویروس. دادگاه به او معافیت از ظاهر شخصی به حسین گفته بود دادگاه که او در یک وضعیت ضعیف.

قاضی رد الطاف درخواست برای اخراج از اتهامات مربوط به تحریک تروریسم حفظ که یک دادگاه خواهد رفت جلوتر در تابستان این سال و تنها یک هیئت منصفه تصمیم می گیرید که آیا یا نه MQM supremo گناه است.

علامت Haywood و جاناتان Polnay نمایندگی تاج دادستان خدمات (CPS).

حسین تیم حقوقی استدلال کرد که این اتهامات درست نیست و نه مطابق با مبارزه با تروریسم و مناسب نیست و به همین دلیل باید رد کرد.

حسین وکیل گفت که جنبش قومی متحده بنیانگذار ساخته شده بود سخنرانی تنها برای “اهداف سیاسی” و نمی تشویق تروریسم و معنی نیست که به انجام هر کاری خشونت آمیز از جمله آسیب به خواص و یا ارعاب مخالفان و یا هر نهاد دولتی و یا رسانه ها ، او گفت: MQM عالی بود فقط “ناراضی” با Geo News و دو کانال دیگر به دلیل “این ایستگاه بود “متوقف سخنرانی از الطاف حسین به عنوان یک ماده از سیاست کشتار کارگران خود را”. او ناراحت است که او داده شد و او با توجه به اشتراک گذاری گفت: حسین وکیل. او گفت قاضی که حسین را بیان نمی شد deigned به ارعاب عمومی و صدمه به اموال. او به دادگاه گفت که اسکاتلندیارد نمی دستگیری حسین تحت مبارزه با تروریسم و تصمیم گرفت به او اتهام تنها پس از یک دوره شدید از لابی با دولت پاکستان پس از دستگیری”. این قابل درک است که حسین و مشاور حقوقی تیم هایی از کراچی مبتنی بر ظهور امام عصر (ع تاجر بود که یک بار یک شرکت متهم در پول شویی بررسی شامل الطاف است درگیر در هماهنگی حقوقی در برابر تلاش او در ابتدا پس از تبدیل در برابر دوست سابق خود را نزدیک به چهار سال پیش است. تاجر مورد بررسی قرار گرفت با حسین محمد انور, طارق میر و دیگران برای بیش از دو سال در پول شویی مورد. در مصاحبه های تلویزیونی تاجر نشان داد جزئیات چگونه مقادیر زیادی بودند در اطراف نقل مکان کرد و چگونه او به پول به MQM موسس و افراد نزدیک به او.

حسین وکیل پیشنهاد به قاضی که دولت پاکستان مؤثر است CPS مورد و وکیل توبی Cadman نباید نشستن در این دادگاه است. وکیل گفت که او را درک نمی کنند چرا Cadman نشسته بود در دادگاه.

دادستان به دادگاه گفت که اتهامات علیه حسین باید بماند و محاکمه تعیین شده برای اواسط تابستان این سال باید پیش بروید. آنها گفته قاضی که حسین به حال آشکارا به تحریک خشونت علیه مقامات رنجرز پلیس و رسانه ها. دادستان اشاره به حسین سخنرانی که در آن او صادر تهدید مستقیم به ارشد رنجرز افسران. آنها گفته قاضی که سخنان حسین اظهارات را باید در زمینه خاص از جنجالی تاریخ و سیاست است. او گفت: حسین بود عذرخواهی کرد در رکورد همان سخنان و این واقعیت باقی می ماند که او دستور داد خود را با پشتیبانی از به مارس در دفاتر جغرافیایی, ARY و Samaa به منظور ارعاب آنها است.

حسین 66 ساله سیاسی در تبعید زندگی در لندن برای بیش از دو دهه بود به اتهام تشویق به تروریسم پس از یک سخنرانی او در سال 2016 به هواداران در کراچی که همچنین به دنبال تظاهرات خشونت آمیز.

او چندین سال در زندان برای سخنرانی بود که “به احتمال زیاد به درک” را به عنوان تشویق هواداران به اعمال تروریسم یا “بی پروا” از تبعات.

بیانیه ای توسط اسکاتلندیارد گفت: در ون MQM بنیانگذار متهم شده بود: “حسین 66 که زندگی در آسیاب تپه شمال لندن متهم شد و تحت تروریسم سال 2006. در 22 اوت 2016 منتشر سخنرانی برای جمعیت جمع آوری شده در کراچی پاکستان است که به احتمال زیاد به درک تمام یا بعضی از اعضای عمومی به آنها منتشر شد به عنوان یک مستقیم یا غیر مستقیم تشویق به آنها را به این کمیسیون آماده سازی و یا تحریک اعمال تروریستی و در زمان او به چاپ آنها در نظر گرفته شده آنها را به طوری تشویق و یا بی پروا بود که آیا آنها خواهد بود تا تشویق. حسین قبلا دستگیر شده در 11 ژوئن ظن عمدا تشویق یا کمک جرائم بر خلاف بند 44 از جرم جدی عمل 2007. او با قید وثیقه آزاد شد و پس از آن به اتهام همانطور که در بالا.”

مقامات انگلستان راه اندازی شد رسیدگی به این موضوع پس از یک شاه تسلیم شد در کراچی نامگذاری الطاف به عنوان آمر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im