لارنس O’donnell نزدیک به درخواست بایدن در مورد دریدن مایکل فلین اما نه کاملا

MSNBC را لارنس o’donnell نیست به طور مستقیم بپرسید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مورد این کشف که او را مشاهده کنید یک دریدن درخواست برای اطلاعات در مورد مایکل فلین در طول یک مصاحبه یک ساعته پنج شنبه.

بایدن ظاهر در MSNBC را “آخرین کلمه با لارنس o’donnell” او را از این خبر که او فقط یکی از متعدد در بالا و رتبه بندی نمایندگان مجلس به ارائه این درخواست.

دقیقه قبل از MSNBC را نشان می دهد با بایدن به پایان رسید o’donnell در تسهیل یک سوال در مورد هفته بمب. لارنس تصمیم گرفتند برای پرسیدن یک سوال کلی در مورد سابق مشاور امنیت ملی در این مورد به جای فشار دادن بایدن در این خبر که او در ارائه یک دریدن درخواست.

“این موضوع از افرادی که مایل دادستان کل به استعفا است بیش از مایکل فلین مورد که در آن دادستان کل است که اساسا تلاش برای رها کردن این مورد به عنوان یک قاضی فدرال سوال که چگونه است که مورد است که کاهش یافته است” o’donnell پرسید. “آقای معاون رئیس جمهور چه بود دخالت خود را در تحقیق و تفحص از مایکل فلین و FBI تحقیقات مایکل فلین?

من هرگز یک قسمت و یا تا به حال هیچ دانش از هر کیفری رسیدگی به فلین در حالی که من در دفتر بود ، نه یک بار” بایدن قاطعانه پاسخ داد. (مرتبط: اسناد و مدارک نور در رسانه ها نشت مرکزی به مایکل فلین مورد)

تماشا کنید:

بایدن را دریدن درخواست نازل شد در اسناد منتشر شده چهارشنبه. یک حرکت برای رها کردن پرونده فلین ثبت شده توسط وزارت دادگستری در مارس 7 پس از کشف FBI است که اسناد و مدارک مربوط به این پرونده است.

این MSNBC میزبان و بایدن صحبت در مورد بسیاری از موضوعات دیگر در حالی که به سختی لمس کردن در این هفته خبر بزرگ. رمان coronavirus چگونه غم از دست دادن عزیزان از این ویروس مرگ گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات و تارا Reade میان افراد را لمس.

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز است که بنا به گزارش ها در لیست کوتاه به بایدن را در حال اجرا همسر انتخاب کنید همچنین به نظر می رسد در لارنس را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im