نماینده مجلس ایران از قم مدعی ویروس coverup: گزارش

عکس: فایل

یک نماینده مجلس ایران از قم روز دوشنبه دولت را متهم به پوشش کامل میزان شیوع کروناویروس در شهر مقدس با توجه به نیمه رسمی خبرگزاری ایلنا.

در گزارش احمد Amirabadi فراهانی متهم در ایران وزیر بهداشت از “دروغ” در مورد شیوع, که, مقامات می گویند که کشته شدن 12 نفر در ایران.

به ایلنا خبرگزاری که نزدیک به اصلاح طلبان گفت: مجلس صحبت از “50 میر” در قم به تنهایی.

“بقیه رسانه ها منتشر نشده این رقم اما ما ترجیح می دهند به سانسور چه نگرانی coronavirus چون زندگی مردم در معرض خطر هستند” ایلنا ویرایشگر فاطمه Madiani گفت: AFP.

اما این کشور معاون وزیر بهداشت را رد کرده و گزارش.

“من مطلقا انکار این اطلاعات” ایرج Harirchi گفت: در یک کنفرانس خبری در پخش زنده تلویزیون دولتی.

“این زمان به صورت سیاسی برخورد. Coronavirus یک مشکل ملی,” او اضافه شده است.

دولت ايران متعهد به شفاف درباره شیوع.

“ما اعلام هر گونه آمار و ارقام (ما) در تعداد مرگ و میر در سراسر کشور است. ما متعهد به شفاف مورد گزارش از آمار و ارقام” سخنگوی خود Ali Rabiei گفت.

ایران شده است تکاپوی شامل COVID-19 شیوع پس از آن اعلام کرد برای اولین بار دو مرگ در شهر مقدس قم در روز چهارشنبه هفته گذشته است.

پس از آن گفت: در مجموع 12 نفر فوت کرده اند از این ویروس در میان 64 عفونت.

افغانستان, کویت, بحرین, گزارش اولین موارد coronavirus

افغانستان شناسایی کرده آن را اولین رمان coronavirus مورد countrys وزیر بهداشت گفت: های مربوط به بیمار که به تازگی در سفر به ایران که در آن 12 نفر کشته شده اند از شیوع بیماری است.

“من اعلام مثبت coronavirus (مورد) در هرات” وزیر بهداشت Firozuddin فیروز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دعوت از شهروندان برای جلوگیری از سفر به استان های غربی که هم مرز ایران است.

مقامات افغانستان قبلا اعلام تعلیق تعلیق هوایی و زمینی سفر به ایران به عنوان ترس کوه در سراسر منطقه بیش از یک پرش در coronavirus عفونت.

ایران ثبت شده است بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین, کانون بیماری همه گیر.

فیروز گفت: این بیمار در حال سفر به ایران و شهر مقدس قم.

به طور جداگانه کویت و بحرین خود را تایید کرد اولین رمان coronavirus موارد در دوشنبه بهداشتی وزارتخانه در این دو حوزه خلیج فارس اعلام کرد و افزود همه آمده بودند از ایران.

کویت گزارش سه عفونت و بحرین یکی است.

“آزمایش های انجام شده بر کسانی که از ایران و از شهر مقدس مشهد نشان داد سه نفر وجود دارد تایید موارد coronavirus (COVID-19),” کویت وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که در توییتر.

آن گفت: این موارد از 53 ساله کویت مرد 61 ساله عربستان شهروند و یک 21 ساله بدون تابعیت ،

“هر سه مورد در حال به طور مداوم تحت نظارت بهداشتی سازمان” وزارت اضافه شده است.

بحرین وزارت بهداشت نیز گزارش داد که این کشور برای اولین بار COVID-19 مورد در روز دوشنبه پس از یک “شهروند ورود از ایران بود که مظنون به داشتن قرارداد این ویروس بر اساس علائم ظهور”.

بیمار منتقل شد به یک مرکز پزشکی به صورت “فوری” آزمون ها که ثابت مثبت برای عفونت وزارت adde


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im