آخرین هریس نظرسنجی در برخی از خبر خوب برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus پاسخ

آخرین هریس نظرسنجی موجود در برخی از خبر خوب برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دولت فدرال و پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

انجام شده با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 2,050 آمریکایی ها بیش از دو امواج 14-15 آوریل و مارس 17-18 این نظرسنجی ارائه برخی از بازخورد سریع در مورد چگونگی درک عمومی می تواند تغییر یک شبه حتی به عنوان دولت شیفت پاسخ به یک بحران است که در آن اخبار به ظاهر تغییر ساعت.

به طور کلی هر دو امواج نشان داد حدود 60 درصد از آمریکایی ها “راضی” چگونه با دولت فدرال به کار گرفته coronavirus بحران تا کنون.

(عکس از اوان Vucci-استخر/گتی ایماژ)

رئیس جمهور عملکرد 56 درصد از موج دوم تایید از راه ناروا به کار گرفته شده COVID-19 بحران با 44 درصد مخالف. این است که تا پنج درصد از موج اول انجام شده و تنها دو روز قبل از. در ضمن تهمت کلی تصویب افزایش چهار درصد بین امواج از 49% به 53%.

در دیگر توجه داشته باشید درک این که آیا دولت فدرال اقتصادی امداد تا کنون شده است کافی کاهش از 47 درصد به 42 درصد از wave 1 به wave 2. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” به قانون پنج شنبه شب. (مرتبط: Brit هیوم توصیف Coronavirus سناریو است که می تواند کاملا یک خبر خوب برای رئیس جمهور تهمت)

به شدت انتقاد در اول رئیس جمهور عملکرد در طول coronavirus بحران ستایش شده است توسط برخی از بعید منابع از اواخر از جمله سی ان ان لنگر دانا باش و دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>