آخرین coronavirus به روز رسانی از سراسر آسیا

AFP

چینی بهداشتی مقامات گفت که آنها شروع خواهد شد گزارش موارد بدون علامت در روزانه خود را شمارش از چهارشنبه.

آلوده به افرادی که بدون علامت را مجبور به رفتن به قرنطینه برای 14 روز به عنوان آنها تماس نزدیک آنها گفت.

این کشور که در آن وقوع ظهور در سال گذشته با موفقیت کاهش تعداد محلی منتقل موارد پس از مناطق بزرگ قرار داده شد تحت مستند است اما در حال حاضر شاهد افزایش عفونت از خارج از کشور.

هشدار بانک جهانی نسبت به اقتصاد چین به صورت چالش برانگیز بازیابی

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر می تواند بندگی رشد به وقفه بانک جهانی گفت.

آن هشدار داد از “بی سابقه جهانی شوک” که همچنین می تواند افزایش فقر در سراسر منطقه است.

کارخانه چینی فعالیت را دیدم تعجب رشد در ماه مارس به عنوان کسب و کار خرد کردن بازگشت به کار پس از طولانی خاموش اما تحلیلگران اقتصادی مواجه است و به چالش کشیدن به عنوان بهبود تقاضای خارجی است که ویران شده توسط ویروس بحران است.

برای اولین بار تایید میانمار مرگ

میانمار گزارش اول خود را coronavirus مرگ 69 سال که در بازگشت به کشور در اواسط ماه مارس پس از دریافت درمان سرطان در استرالیا.

این کشور از 54 میلیون نفر با یکی از ترین منطقه تحت توسعه سیستم بهداشت و درمان تنها خود را تایید اولین مورد در هفته گذشته.

استرالیا گفت: برای محدودیت مشروبات الکلی خرید

سخت آشامیدنی استرالیایی گفته شد خود را محدود به خرید فقط 12 بطری شراب و دو مورد از آبجو در روز به عنوان یک coronavirus مستند دیدم وحشت خرید از الکل است.

عمده فروشان توافق برای اجرای قوانین جدید محدود کردن فرد خرید به استرالیا رفت و در یک مشروب الکلی-خرید ولگردی و قانونی شکنی در میان خاموش کردن خدمات غیر ضروری از جمله بارها و بارها.

شش چمدان گرداننده در آدلاید فرودگاه در ضمن آزمایش مثبت برای این ویروس باعث مقامات برای هشدار دادن به مسافران برای ضد عفونی کردن بار خود را.

صدها نفر به خاک سپرده شد در جاکارتا می گوید فرماندار

فرماندار پایتخت اندونزی جاکارتا گفت: نزدیک به 300 مشکوک و تایید قربانیان این ویروس پیچیده شده در پلاستیک و به سرعت به خاک سپرده شد پس از آغاز این ماه است.

او شده است هل دادن برای کل مستند از جاکارتا یک حرکت تا کنون در برابر رئیس جمهور است. او هشدار سوخت ترس که Indonesias مرگ و میر بالاتر از رقم رسمی از 122.

ژاپن تدابیر توصیه های سفر

ژاپن در حال حاضر ارائه مشاوره به شهروندان خود برای جلوگیری از سفر به 73 کشورها و مناطق در سراسر جهان در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

مردم نیز توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به تمام نقاط جهان, وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی به خبرنگاران گفت:.

بازار گزاف گویی

آسیایی, سهام افزایش یافت به شدت زیر یکی دیگر از تجمع در وال استریت در حالی که نفت منعکس و معامله گران استقبال تعجب پرش در کارخانه چینی فعالیت — اگر چه تحلیلگران هشدار داد که جاده پیش رو باقی مانده راکی برای اقتصاد جهانی است.

بازارهای جهانی دچار تاریخی می افتد در هفته های اخیر به عنوان ویروس مورد اقتصاد در سراسر جهان است.

چین تاخیر امتحانات; کره جنوبی برای شروع سال تحصیلی

چین به تعویق انداختن آن دشوار کالج, آزمون ورودی از ماه ژوئن تا ژوئیه ماه پس از قطعیت با توجه به شیوع کروناویروس.

کره جنوبی خواهد شد و در نهایت شروع آن سه بار تاخیر سال تحصیلی هفته آینده اما تمام کلاس های آنلاین خواهد بود.

هنگ کنگ فروش غوطه

Hong Kongs خرده فروشی در ماه فوریه کاهش یافت که یک رکورد 44 درصد نسبت به سال قبل از کاهش به 22.7 میلیارد دلار عمدتا منعکس کننده ضربه سنگینی به گردشگری – و مصرف-فعالیت های مرتبط از این بیماری همه گیر, مقامات گفت.

آهنربا بدبختی قرار می دهد می توان مخترع در بیمارستان است.

استرالیا اخترفیزیکدان خسته coronavirus انزوا دیدم خود اقدام به اختراع برای متوقف کردن مردم ابتلا به بیماری برو hilariously اشتباه زمانی که او فرود آمد و در بیمارستان با آهن ربا گیر کردن بینی خود را.

این حادثه زمانی رخ داد که دانیل Reardon یک محقق در دانشگاه Swinburne در ملبورن مشغول به کار بود برای ایجاد یک گردنبند-مانند دستگاه که وزوز زمانی که پوشنده لباس خود را در آورده دست خود را بیش از حد نزدیک به چهره خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>