لری هوگان و اندرو کومو درخواست 500 میلیارد دلار از فدرال برای پوشش دولت COVID-19 هزینه های

جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو باید با صدور یک بیانیه مشترک درخواست 500 میلیارد دلار کمک مالی از کنگره برای پوشش coronavirus هزینه های.

هوگان و کومو صندلی و بالا دموکرات در انجمن فرمانداران ملی به ترتیب می گویند بودجه دولت شده اند overdrawn با توجه به همه گیر با توجه به NPR. خبر می آید که کنگره در حال حاضر صرف تریلیون ها در کمک مالی برای بخش خصوصی و فردی آمریکایی است. (مرتبط: منحصر به فرد: مجلس سنا خواهان افزایش تاریخی تعداد در جمع آوری کمک های مالی — تقریبا دو برابر رکورد قبلی)

“در صورت عدم وجود محدودیت مالی پشتیبانی از حداقل 500 میلیارد دلار از دولت فدرال ایالات متحده را مجبور به مقابله با چشم انداز کاهش قابل توجهی انتقادی به خدمات مهم در سراسر این کشور” هوگان و کومو نوشت. “مانع بهداشت بهبود اقتصادی و — به نوبه خود — ما تلاش جمعی برای رسیدن مردم به کار می کنند.”

Maryland Gov. Larry Hogan speaks at the New Hampshire Institute of Politics as he mulls a presidential run on April 23, 2019 in Manchester, New Hampshire. (Photo by Scott Eisen/Getty Images)

MANCHESTER, NH – مارس 23: فرماندار مریلند لری هوگان صحبت می کند و در نیوهمپشایر موسسه سیاست او به عنوان واکنش ریاست جمهوری اجرا در آوریل 23, 2019 در منچستر, New Hampshire. (عکس توسط Scott ایسن/گتی ایماژ)

درخواست می آید به عنوان خواهان و دموکرات ها در کنگره مذاکره فاز چهار بسته محرک. حزب دموکرات روز پنجشنبه مسدود شده و تلاش از رهبر اکثریت میچ مک کانل برای ارسال اضافی 250 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک. (مرتبط: NYT بی سر و صدا ویرایش در تیتر شکست خورده Coronavirus معامله برای محافظت از دموکرات ها — دو بار)

“این نه باید و نه باید آن را ستیز,” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “به من دموکراتیک همکاران لطفا بلوک کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im