مجری رادیویی محافظه کار Larry Elder گفت که هدف از زندگی مهم سازمان شامل “انتقال اموال از مردم به مردم است.”

یکی از بزرگان در توصیف این گروه هدف به عنوان بر اساس “همان قضیه به عنوان [برده داری] در ایران” در طی یک شنبه شب ظاهر در “Tucker Carlson امشب.”

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع زمانی بیشتر قدرت سیاسی در یک دوره کوتاه از زمان از هر گروه من تا کنون دیده ام” فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson مشاهده شده است. “بیش از راس پرو در ’92. این شگفت انگیز است. چرا ما شاهد یک معاینه پزشکی قانونی از آنچه آنها در تماس هستند؟”

تماشا کنید:

“این است که بسیار قابل توجه چگونه قدرتمند آنها تبدیل شده ایم و اگر شما نگاهی به برخی از مطالبات نوشته شده که در آنها ساخته شده در طول چند سال گذشته آن را بسیار روشن این است همه چیز در مورد انتقال اموال از مردم برای مردم” سالمند توضیح داد. “این همان قضیه به عنوان غرامت. استخراج از اموال و پول از افرادی که هرگز به صاحبان برده می شود با توجه به افرادی که هرگز برده است. بنابراین همه چیز مسخره است.”

محافظه کار دانشمند و رادیو میزبان این باورند که حتی اگر “ما با یک واکسن به نژادپرستی در آمریکا” مشکلاتی که طاعون سیاه جامعه ادامه خواهد داد.

“ما هنوز هم 70 درصد از کودکان و نوجوانان مطرح شده بدون پدران او پرسید: فصاحت. “ما هنوز هم باید 50 درصد شهری و دبیرستان ترک تحصیل رای در برخی از شهرستانها ؟ خواهد وجود دارد هنوز هم می تواند 25 درصد از جوانان سیاه و سفید مردان با داشتن سوابق کیفری? اگر درست است که پس از آن از بین بردن نژاد پرستی سفید است و نه برای حل مشکل, و ما در حال رفتن برای همیشه در جستجوی گریزان راه حل در صورتی که این هدف است.”

“مشکل این است که گسترش کودکان داشتن کودکان از unwed پدران در خانه ما,” او گفت:. “70 درصد از کودکان و نوجوانان در حال حاضر مطرح شده و بدون پدران و باراک اوباما یک بار گفت بچه مطرح شده بدون پدر پنج برابر بیشتر احتمال دارد به فقیر و ارتکاب جرم و جنایت نه برابر بیشتر احتمال دارد به رها کردن از مدرسه 20 برابر بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به در زندان است.” (مرتبط: منحصر به فرد: لئو ترل در مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن پلیس و به همین دلیل او چپ حزب دموکرات)

“این دور و بزرگترین مشکل مواجه امریکا و ریشه کن کردن نژاد پرستی سفید نمی خواهد حل این مشکلات” سالمند به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de