زمین بزرگ بعدی خود را با این بازی در حال تغییر رزومه ژنراتور

آیا شما می دانید که عظیم 75 ٪ از تمام resumés دریافت شده توسط کارفرمایان حتی هرگز نور روز را مشاهده کنید? این بدان معناست که اگر شما به دنبال به زمین یک کار جدید شما در حال رفتن به نیاز به جلو و از همه متوقف می شود به ایستادگی کردن به کارفرمایان بالقوه.

برای تلفن های موبایل آسان تر از انجام گفت, آن را نمی کند? نمی شود سخت در خود هنر رزومه نوشتن یک آرزو مهارت است که سخت به آمده است. اما با برنامه های مفید مانند Rezi رزومه نرم افزار شما هرگز به احساس استرس مورد استفاده برای کار دوباره (یا حداقل نه تا زمانی که شما در آن مصاحبه). چرا که Rezi دولت از هنر رزومه ژنراتور است که ویترین مهارت های خود را و اعتبار و یو پی اس و شانس خود را برای گرفتن یک تماس تلفنی.

راه آن کار می کند بسیار ساده است. با Rezi, شما می توانید به عنوان بسیاری از résumés به عنوان شما می خواهم با آن آرایه وسیعی از قالب ها. هر رزومه شما را با Rezi است ATS (متقاضی سیستم ردیابی) بهینه سازی معنی آن مطابق با استخدام برنامه بسیاری از کارفرمایان به استفاده از مرتب سازی از طریق برنامه های کاربردی در طول فرآیند استخدام. به عبارت دیگر خود را در رزومه خواهد بود به احتمال زیاد به زمین شما که قیمتی مصاحبه با تشکر برای کلمات کلیدی مهم است که کمک به آن را به ایستادگی کردن در دریایی از دیگران آن را دوست دارم.

این Rezi پلت فرم کاربر پسند است و شما را از طریق هر مرحله از فرایند با سرعت خود را. همین دلیل است که این اعتماد بیش از 100,000 کار متقاضیان در سراسر کشور است.

Rezi رزومه نرم افزار با این نسخهها کار به عنوان یک برنامه برای Google Chrome و شما فراهم می کند با نامحدود résumés و نامه پوشش. و برای یک مدت زمان محدود شما می توانید یک عمر برای به اشتراک بازی-تغییر برنامه فقط برای $29 دلار است که عظیم 94 درصد آن قیمت به طور منظم!

قیمت موضوع را تغییر دهید.

بیشتر از The Daily Caller, فروشگاه

stackSonar(‘stack-اتصال-p’, ‘283’);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im