Lalu Prasad تحت Covid آزمون دوباره به عنوان سه دستیاران آلوده یافت

توسط اکسپرس سرویس خبری

رانچی: زندانی RJD رئیس Lalu Prasad Yadav, در حال حاضر بستری برای راجندرا موسسه علوم پزشکی (رینگ) در رانچی با توجه به وخامت شرایط بهداشتی مورد آزمایش قرار گرفت منفی برای coronavirus در روز یکشنبه. Yadav, اما خواهد شد دوباره مورد بررسی قرار گرفت که همه سه نفر از دستیاران که سواب نمونه گرفته شد برای تست به همراه پسرش در شنبه تست مثبت است.

پزشکان ادعا کرد که RJD رئیس قرار داده شد برای تست به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از COVID-19 نفر افزایش یافت تا در چند روز گذشته در سراسر دولت است.

“سپس او شده است آزمایش منفی برای COVID-19 اما سه دستیاران که گرد و خاک-نمونه گرفته شد برای بررسی آزمایش مثبت است. این RJD رئیس خواهد شد را در زیر مشاهده برای یک هفته پس از آن او ممکن است قرار داده می شود برای تست یک بار دیگر اگر COVID نیروی کار احساس,” دکتر گفت: Umesh پراساد که رهبری تیم از پزشکان مستقر برای Lalu Yadav. وجود دارد باید فاصله حداقل 4-5 روز بین دو آزمون ،

پزشکان گفت که RJD رئیس نشان داده است هر گونه علائم COVID-19 تا کنون. در ضمن تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده برای محافظت از Yadav از coronavirus. محدودیت قرار داده شده است بر مردم ملاقات با او, او گفت:.

این RJD رئیس یک بیمار قلبی با بیماری های کلیوی به حال دچار فیستول عملیات در قلب موسسه در بمبئی.

به ویژه پس از متهم شدن توسط یک ویژه نوبت دادگاه در رانچی در دسامبر 23, 2017, در دومین علوفه کلاهبرداری پرونده مربوط به خروج غیر قانونی از Rs 89.27 لاخ از Deoghar خزانه 72 ساله Yadav تسلیم شد در Birsa Munda زندان مرکزی در رانچی.

در ضمن, Jharkhand ثبت نام 86 COVID-19 مرگ و میر با 587 جدید موارد مثبت در روز دوشنبه. در مجموع 8479 موارد جدید COVID-19 ثبت شده در کشور که 3704 نفر در حال حاضر بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>