توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: کنگره-حکومت, Madhya Pradesh ممکن است رهبری به سمت یک جنگ احتمالی مانند وضعیت بین دولت و راج بهون اگر وزیر کمال نات پیش می رود و با خود تصمیم به اجرای شهروندی (متمم) قانون در دولت است.

دولت فرماندار Lalji Tandon روشن ساخته است که هیچ دولتی در کشور می تواند امتناع از اجرای یک قانون است که به تصویب رسید پس از تصویب توسط مجلس و پس از آن ریاست جمهوری موافقت.

“وجود دارد یک Lakshman Rekha (محدودیت) در قانون اساسی برای دولت. هر لایحه Lok سبها و Rajya سبها و پس از آن با توجه به انتخابات ریاست جمهوری موافقت می شود یک قانون است. به طوری که دولت در این کشور را انکار می تواند اجرای آن گفت:” Tandon.

فرماندار بیانیه دیده می شود به عنوان یک نشانه در مورد یک جنگ احتمالی مانند وضعیت بین راج بهون و دولت اگر کنگره و دولت گیر کرده به حال خود ایستادن روی کا.

غیر BJP حکومت متحده از جمله پنجاب راجستان کرالا و Chhattisgarh اند یا تصویب قطعنامه از طریق وزارت امور خارجه مجامع و یا از طریق دولت در برابر کا.

در MP که در آن کنگره بازگشت به قدرت در دولت پس از 15 سال در ماه دسامبر 2018 CM کمال نات بیش از حد روشن ساخته است که این کا را نمی تواند اجرا شود. CM تا به حال حتی رهبری یک راهپیمایی در خیابان های بوپال در برابر کا در دسامبر 2019.

صحبت با روزنامه نگاران در شب جمعه پس از افتتاح اتاق رسانه ها در راج بهون, فرماندار, اما, تمجید دولت سانتی متر برای تصمیم گیری مانند ساختمان رم ون Gaman مسیر در دولت اعلام کرد برای ساخت سیتا معبد در سریلانکا و هانومان Chalisa مسیر در بوپال را Minto در سالن مهاتما گاندی سالگرد مرگ در روز پنج شنبه.

“CM است حفظ Sanatan فرهنگ من او را دوست دارم که برای” فرماندار گفت.

فرماندار قدردانی از کمال نات به کنگره رهبر نارندرا Saluja (همچنین رسانه ها هماهنگ به سانتی متر) مهمات را به مسخره BJP برای مخالفت سانتی تصمیم گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو