Lakhs از کارگران چپ بدون یاری در اوتار پرادش

توسط سرپرستان

لکنو: در حالی که اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath اعلام کرده 1000 تومان و سهمیه برای 20.37 لاخ کارگران ساختمانی ثبت نام با کار گروه در طول دوره از مستند lakhs ثبت نشده کارگران هستند که هنوز هم در سمت چپ به معنای واقعی کلمه در جاده ها.

این کارگران که به مناطق مختلف در اوتار پرادش فرم متحده مانند بحار و Jharkhand به کار در سایت های ساخت و ساز. آنها زندگی می کنند در سایت ها و گذران زندگی در دستمزد روزانه.

پس از ثبت نام با این کار بخش آنها مجاز به امداد در طول مستند.

Kishnai یک کارگر از Chalkusha در هزریبق (Jharkhand) تا به حال به لکهنو با همسرش دو فرزند پسر و شش ماه. او و همسرش مشغول به کار در یک سایت ساخت و ساز در حالی که فرزندان خود را در سن 12 و 8 کار برای بریدن فروشنده.

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی اینجا CORONAVIRUS

کار در محل ساخت و ساز متوقف شده است از روز یکشنبه و Kishnai شده است ،

“Kuchh khane ko nahi hai. کودکان گرسنه هستند. پسر من حال کردم یکی نان از دیروز جایی که ما می خوردند با آب. حتی معابد بسته هستند و ما نمی توانیم دریافت صدقه. من گفته شده است که تمام اتوبوس ها و قطارها بسته است. من نمی دانم که چگونه به بازگشت به خانه. فرزندان من خواهد مرد در اینجا” او sobbed.

با توجه به برآورد خشن وجود دارد بیش از 60 ، 000 کارگران در این دسته در لکهنو به تنهایی.

Guddu که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک کارگر و متعلق به چاپرا در بیهار گفت که او رشته بدون پول و غذا.

او گفت که او و دوستان او شده بود از خواب در ایوان یک اتاق در نزدیکی محل ساخت و ساز. “اما پلیس شده اند caning ما پس از دو روز گذشته و ما نمی دانیم که به کجا برود. هیچ کس آماده است تا به ما کمک کند و ما در حال اجرا کوتاه از پول در حال حاضر,” او گفت:.

تعدادی از پسران و دختران جوان که در فروشگاه ها در مراکز خرید نیز رشته بدون غذا و پول است.

وجود دارد بیش از 10 ، 000 دختران و پسران که متعلق به مناطق مجاور و کار در لکنو. آنها در اقامت و غذا خوردن در کنار جاده eateries.

“به ما گفته شد که ما مورد نیاز خواهد بود به سر کار بعد از سه روز lockdown اما در حال حاضر تمام حمل و نقل عمومی رفته off road و ما حتی نمی تواند بازگشت به خانه. همه از eateries بسته هستند و ما زنده بر روی ‘sattu’ و بیسکویت پس از دو روز گذشته گفت:” Shehla که با این نسخهها کار در لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری خروجی در یک مرکز خرید و متعلق به بہرائچ منطقه.

زمانی که در تماس با یک مقام ارشد دولت در کار گروه گفت که آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای دولت به ارائه یاری به همه در درهم و برهم کار بخش.

“این یک وضعیت غیر معمول و هر کس باید با این شرایط. ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود که ثبت نام کار می شود تسکین,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im