Ladakh خشونت: شوک و غم و اندوه و فریاد انتقام در روستاها از شهادت سربازان

بیان اخبار سرویس

رانچی/پتنا: Sepoy Kundan کومار Ojha, 26, که شد کشته در برخورد خشونت آمیز با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh حال تبدیل شدن به پدر و مادر فقط 17 روز پیش.

Ojha متعلق به Dihari روستا در سهیبگنج منطقه در Jharkhand و تا به حال پیوست بیهار هنگ در سال 2011. پدر راوی شانکار Ojha یک کشاورز است.

با توجه به اعضای خانواده Ojha گذشته در بازدید از خانه پنج ماه پیش در تعطیلات.

او در آخرین صحبت به خانواده اش حدود 15 روز پیش. Ojha, مادر Bhawani دوی مطلع شد در مورد مرگ پسرش از طریق تلفن توسط یک افسر ارتش در روز سه شنبه بعد از ظهر.

سهیبگنج معاون کمیسر Arsalan Ranjan اما گفت که او تا به حال دریافت نکرده هیچ اطلاعیه رسمی از ارتش تا کنون و مطلع شد توسط اعضای خانواده است.

یک پرده از دل تنگی فرود در Dibhara-Parsa روستای ساران منطقه بیهار در سه شنبه شب به عنوان خبر شهادت سونیل کومار رای رسیده است.

Rai پسر ارشد بازنشسته armyman Sukh Deo Rai در میان 20 کشته شدن سرباز در درگیری با نیروهای. Sunil همسر Menaka دریافت پیام از شهادت او از یک منطقه رسمی. مادر او غش پس از شنیدن در مورد مرگ پسرش. خانواده نفرین چین به عنوان آنها گریستم inconsolably.

Rai 3-year-old daughter. پدر او در حال حاضر با این نسخهها کار در کلکته پس از بازنشستگی از ارتش در 12 سال پیش.

روستاییان و همسایگان با حضور در محل اقامت خود را پس از شنیدن این خبر و مطرح ضد چین شعارهایی خواستار انتقام است.

بیهار هنگ sepoy بود پسر یک کشاورز

Sepoy Kundan کومار Ojha متعلق به Dihari روستا در سهیبگنج منطقه در Jharkhand و تا به حال پیوست بیهار هنگ از ارتش هند در سال 2011. پدر راوی شانکار Ojha یک کشاورز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im