Ladakh بن بست: چین در زمان سرب در ادراک جنگ هند شده است بیش از حد آهسته

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: خبر قتل سربازان هندی را آغاز کرده بود انجام دور در دوشنبه شب اما دولت چین منادی جهانی تایمز گزارش اولین مورد آن در روز سه شنبه بسیار قبل از هند ابالغ آمد از ارتش.

چینی ها در آن رفت و بالستیک متهم هند از عبور از مرز و هشدار آن را در برابر “اقدامات یک جانبه” در حالی که هند و سیاسی و نظامی رهبری تصمیم به واکنش نشان می دهند کاملا در اواخر روز. مقامات ارشد نظامی احساس چین بار دیگر بوده است پیش در جنگ اطلاعات است.

سابق فرمانده ارتش ژنرال VP ملک گفت: “یک پیام روشن باید از سیاسی و دیپلماتیک رهبری است. سربازان وجود دارد برای حفظ لاک. من منتظر بود تا بعد از ظهر و در حال حاضر شناخته شده نسخه چینی. آن را در اواخر بعد از ظهر که ارتش با صدور بیانیه ای.”

جهانی بار در توییتی لینک داستان با عنوان “انتقاد شدید چین و هند بیش از تحریک آمیز حملات مرزی میان ایران’ در اطراف 12:15 pm. ارتش بیرون آمد و با آن نسخه به خوبی پس از آن گفت: “در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت faceoff صورت گرفت با تلفات در هر دو طرف است.”

بخوانید | تقابل با چینی بر روی میز مذاکره هند سیاست نیاز به تعمیرات اساسی: کارشناسان

یک sermonising توییت منتشر شده توسط جهانی بار نسبت دادن این قول به PLA غربی تئاتر سخنگوی فرماندهی. رفتن یک گام بیشتر چین نیز تسلیم اعتراض با هند و افزود: خواستار آن است که این کشور “رعایت موافقت نامه های مربوطه و مهار خود را سربازان خط مقدم”. هند با آن خاموش رویکرد مجاز چین برای تسلط بر روایت احساس سربازان.

“چینی ها شد. پس چرا به ما اجازه می دهد آنها را به دور با اسکریپت ؟ در ادراک نبرد ما بیش از حد آهسته است. اختصاصی گروه از مردم باید نامزد را به موقع منسجم پیام” sa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net