Ladakh عضو شورا برگزار شد ‘به شدت اعتراض,’ کلیپ صوتی در هند-چین بست

توسط PTI

له: یک عضو شورا از لاداخ خودمختار هیل شورای توسعه (LAHDC)-کرگیل دستگیر شد در اوایل روز شنبه پس از او “به شدت اعتراض” کلیپ صوتی مسخره نارندرا نخست وزیر و ارتش در پی اخیر چهره بین هند و چین رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی, مقامات گفت.

اقدام علیه Zakir Hussain, یک عضو شورا از شاکر حوزه در کرگیل منطقه پس از ثبت نام یک شاه در برابر او توسط پلیس در روز جمعه حتی به عنوان عضو شورا ارسال یک عذرخواهی خود از سخنان, مقامات گفت.

حسین زمان طولانی کنگره فعال اخراج شد و توسط حزب در مورد این مسئله در حالی که هر دو LAHDC له و کارگیل گفت: کل جمعیت Ladakh شده میهنی و همیشه به طور کامل در پشت ارتش در حفاظت از حاکمیت این کشور است.

در این کلیپ صوتی که عضو شورا است که شنیده می شود با استفاده از بسیار زبان موهن علیه نخست وزیر و تمسخر ارتش بیش از مناقشه با چین در شرق لاداخ که در سمت چپ 20 سرباز از جمله یک سرهنگ-rank افسر مرده است.

مناقصه عذرخواهی خود را برای صدمه زدن به احساسات مردم را با کلمات خود حسین گفت: “به عنوان یک Ladakhi و به عنوان یک هندی من همیشه افتخار کشور و مردم ما و من اطمینان می دهم که من هرگز چنین چیزی که می تواند آسیب به سرزمین مادری.”

متهم خود را از پشت با چاقو به او گفت: “به عنوان یک انسان همه ما باید خصوصی گاه به گاه مکالمات بین دوستان است که در آن ما قسم می خورم و می گویند همه نوع چیز بدون معنی آنها را به معنای واقعی کلمه.”

این عضو شورا بازداشت شده بود از یک خانه در کرگیل شهر در طول یک صبح زود حمله و حال سوال در حالی که تلاش برای دریافت نگه دارید از دوست خود با او شنیده شد برگزاری مکالمه از طریق تلفن با یک مقام پلیس گفت:.

یک سخنگوی پلیس گفت: FIR ثبت شده بود در برابر او پس از دریافت اطلاعات قابل اعتماد است که یک کلیپ صوتی که قرار بود ویروسی حاوی متهم محتوا در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“مکالمه بین یک نشسته LAHDC-کرگیل عضو شورا با یکی از افراد شناخته شده با محتوای مخاطره اندازد منطقه ای و یا مذهبی در صلح و آرامش گسترش شایعات و همچنین فتنه در طبیعت” سخنگوی گفت.

پس از انجام مقدماتی پروب او گفت: کرگیل ایستگاه پلیس ثبت شده مورد زیر پرس و جو تحت مقررات مربوط از قانون مجازات.

در نظر گرفتن جدی توجه داشته باشید مکالمه بین حسین و دوستان خود Ladakh کنگره رئیس جمهور Rigzin جورا اخراج این عضو شورا از حزب بدون انتظار برای پاسخ از نشان دادن علت اطلاع خدمت به او کرگیل منطقه واحد از دو روز پیش.

محکومیت تلفنی مکالمه بین حسین و دوستان خود LAHDC-کرگیل گفت: “مردم از کرگیل دارای سابقه طولانی ایستاده پشت به دفاع از ملت و ایستادگی با ارتش هند در طول سخت ترین زمان است. ما تکرار می کنیم متین وفاداری به ملت ما”.

“محتوای این مکالمه بسیار قابل اعتراض و زمینه صادر کند. LAHDC-کرگیل سنجی محتوای این گفتگو در قوی ترین شرایط ممکن و همچنین disassociates خود را از آن” بیانیه صادر شده توسط دفتر رئیس جمهور و رئیس اجرایی عضو شورا LAHDC-کرگیل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net