عدم ایدئولوژیک وضوح آسیب رساندن به کنگره: Digvijaya سینگ

توسط سرپرستان

دهلی نو: Rajya سبها و عضو سابق Madhya Pradesh وزیر Digvijaya سینگ است که “فقدان ایدئولوژیک وضوح بود آسیب رساندن به حزب” بیش از “رسانه حمایت” junior-senior تقسیم درون آن است.

با این Singh باز کرده است یک جعبه پاندورا با حمله به یک بخش از حزب. سابق دبیر کل حزب بود که پس از نزدیک به راهول گاندی در توییتی در روز پنج شنبه است که حزب باید در سطح ایدئولوژیک.

سینگ در توئیتر خود نوشت: “آنچه مهم تر است این است که ایدئولوژیک وضوح در میان رهبران کنگره سوم یا ارشد است که آسیب رساندن به حزب.

“به جای آن عدم ایدئولوژیک وضوح که منجر به مبهم ایستاده است. چرا برخی از خجالتی و دور از مبارزه RSS؟” این تفرقه ایدئولوژی polarisation & anti فقیر ضد کشاورز ضد کارگری سیاست های از بین بردن وحدت و یکپارچگی هند از بین بردن آن اقتصادی اجتماعی پارچه.”

ارشد کنگره رهبر همچنین گفت: “کسانی که در کنگره مخالف است به Rahul جی یا Priyanka ji? نام یکی از اعضای ارشد جنبش? کل کنگره unitedly می ایستد با نهرو گاندی ، آنها در حال اتصال به زور.”

کنگره از اواخر شاهد بوده است صداهای منتقد در درون برابر بودن مطرح شده است. اخیر بحث در درون حزب آغاز شده که در کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) جلسه سابق اتحادیه با وزیر مطرح است که به جای حمله به مودی به طور مستقیم حزب باید هدف خود را از سیاست بود اما مقابله با حزب سابق رئیس جمهور راهول گاندی که همه سیاست های دولت ساخته شده توسط نخست وزیر.

راهول گاندی گفته است که “نمی ترسم” و با حمایت پریانکا گاندی Vadra که بسیاری از رهبران ها shying است به بازگشت راهول گاندی.

سینگ در توئیتر خود نوشت: “کنگره جانبازان احساس تیم Rahul را CWC عمل ممکن است اسکریپت. من نمی فهمیدم این مطبوعات نوشته و رسانه ای حمایت شده داستان از تاریخ در مقابل ارشد در کنگره حزب است.”

هر چند سینگ سعی در کاستن ارشد هر کاربر مقابل مسئله در درون حزب, واقعیت این است که این موضوع نیز فوران سال گذشته زمانی که راهول گاندی ترک وی از سوی مامورین که رهبران ارشد مشغول به کار هستند در خود علاقه.

در حالی که روز پنج شنبه در خانه وزیر آمیت شاه در زمان تطبیق در CWC دیدار که یک رهبر متوقف شده است و از صحبت کردن. این کنگره این بود که سریع به جواب متقابل است که این حزب معتقد است که در یک دموکرات راه اندازی.

در حالی که در CWC دیدار Ashok Gehlot تحت فشار قرار دادند برای راهول گاندی به توان حزب دوباره رئیس جمهور اما حزب رسما آن را تکذیب کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im