عدم اجماع در وزارت دفاع زمینه های نیروی دریایی را کسب 111 copters برای شرکت

توسط سرپرستان

دهلی نو: وزارت دفاع قادر به تصمیم می گیرید که خواهد بود که هند شریک — یک شرکت خصوصی یا بخش عمومی تعهدات (PSU) — هند نیروی دریایی را کسب 111 هلیکوپتر تحت همکاری استراتژیک مدل باقی مانده پایه در حال حاضر.

کسب تخمین زده می شود ارزش Rs 21,738 کرور از نیروی دریایی ابزار هلیکوپتر (نوح) یکی از اولین بودن پردازش جدید شریک استراتژیک تهیه مدل. آن است که با هدف افزایش تولید داخلی با همکاری شرکت های خارجی.

زودتر هند نیروی دریایی تا به حال شارت سه خارجی و چهار خصوصی شرکت های هندی. اما در حال حاضر بحث بر ساخت دولتی Hindustan Aeronautics Limited (HAL) شریک استراتژیک است و تاخیر در کل روند اکتساب.

“عدم وجود اجماع در داخل وزارت دفاع که آیا Hindustan Aeronautics Limited (HAL) باید شریک استراتژیک و یا شرکت های خصوصی گفت:” یک منبع در وزارت.

این بیشتر تاخیر در صدور درخواست برای پیشنهاد (RFP) برای نیروی دریایی ابزار هلیکوپتر.

در سال 2019 پایان دفاع کسب شورا به ریاست وزیر دفاع Rajnath آه بود و انتظار می رود به یک نهایی ترخیص کالا از هفته آینده برای درخواست پیشنهاد (RFP) پس از شناسایی هندی, شرکت ها و تولید کنندگان خارجی خواهد شد که می توانید با هم برای تولید هلیکوپتر.

اما این اتفاق رخ نداد و این موضوع اشاره شد که در بازگشت به هند نیروی دریایی در نظر گرفتن پیشنهاد های مربوط به دفاع PSUs.

تصمیم به رفتن با خصوصی صنعت هند گرفته شد در ماه اوت سال 2018 است.

از 111 هلیکوپتر 95 تولید خواهد شد در هند انتخاب شده هند شریک استراتژیک.

این هلیکوپتر را جایگزین پیری Chetaks و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عملیات جستجو و نجات مصدوم تخلیه با شدت کم عملیات دریایی و اژدر قطره.

منابع گفت که نیروی دریایی دهکدهای از دست داد حدود پنج Chetak هلیکوپتر در هفت سال گذشته. بیشتر Chetaks’ در دسترس بودن با نیروی دریایی را کاهش می دهد توسط 2023 قابل توجهی. برای تهیه هلیکوپتر برای اولین بار ارائه شده در سال 2008. تهیه شد و تحت خرید ‘جهانی’ رده.

آن را تنها در سال 2014 است که DAC کارگردانی نیروی دریایی هند به برداشت زودتر فرایند تهیه و آغاز یک پیشنهاد جدید تحت عنوان ‘خرید و ساخت, هندی,’ رده. بعد از آن تصمیم به رفتن برای همکاری استراتژیک ،

از طریق همکاری استراتژیک مدل دولت با هدف کاهش دفاع واردات که در حال حاضر حساب برای 60 درصد از نظامی خریداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de