کمبود نیروی کار نیروهای پنجاب برای پیشبرد برنج تاریخ کاشت

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: در نظر داشتن کمبود در کارگران با توجه به خروج از کارگران مهاجر از پنجاب دولت روز شنبه اعلام کرد که پیشرفت در برنج کاشت و پیوند تاریخ با 10 روز است.

کاشت و پيوند عملیات را در 10 مه و ژوئن 10 به ترتيب به عنوان توصیه شده توسط دانشگاه کشاورزی پنجاب (PAU).

پنجاب رشد برنج در 23 لاخ hectors با 6 لاخ هکتور اختصاص داده شده تنها برای برنج باسماتی کشاورزی. کشاورزان را مطرح کرده و از نگرانی در مورد جلسه مورد نیاز کشت از نظر کمبود نیروی کار و در نتیجه از خروج از کارگران مهاجر. توصیف این نگرانی ها به عنوان قابل فهم CM سروان Amarinder سینگ گفت: آن را در منافع کشاورزان به فشار خرما جلوتر 10 روز.

تاکید بر نیاز به اتخاذ آخرین تمرین مستقیم بذر برنج (DSR) و همچنین مکانیزه برنج پیوند فن آوری وزیر کارگردانی اضافی دبیر کل (توسعه) Viswajeet Khanna به بهره برداری از خدمات و توسعه کارکنان از بخش کشاورزی به ارائه پشتیبانی فنی به کشاورزان است.

کشاورزان باید کمک کرد تا در استفاده موثر از برنج transplanters و DSR ماشین آلات, او گفت:, و اضافه کرد که این تکنولوژی پیشرفته می تواند ابزاری در پر کردن شکاف ایجاد شده توسط کمبود کارگران مهاجر.

بیشتر به منظور تسهیل در موقع پیوند ایرلندی Amarinder کارگردانی پنجاب قدرت دولت محدود شرکت (PSPCL) به ترتیبات لازم برای اطمینان از منبع تغذیه بدون وقفه به بخش کشاورزی.

خناس گفت: از آنجا که کشاورزان مجبور به تصویب رسید در کوتاه مدت رقم که بالغ در حدود 100 روز تغییر پیوند به قبل از اواسط ماه ژوئن که منجر به بلوغ زودرس از محصول برنج در نتیجه افشای آن را به بوالهوسی از عقب موسمی در نیمه دوم ماه سپتامبر است. بیش از حد در اوایل پیوند برنج نیز منجر به تخلیه در حال حاضر متزلزل جدول آب او اضافه شده است.

خناس گفت که محلی کارگران شد و انتظار می رود به جلو آمده را به مزرعه شغل در طول برنج پيوند شده بود و این مورد نیز در گندم تدارکات عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im