کار رهبر را محکوم شورش علیه مسلمانان در دهلی نو


لندن: رهبر اپوزیسیون در پارلمان بریتانیا جرمی Corbyn را محکوم کرد ادامه خشونت علیه مسلمانان در دهلی نو توسط افراطی هندو گروه های مرتبط با حکم Bhartya Janata Party (BJP).

در یک مصاحبه اختصاصی با Geo News, the Labour party رئیس گفت: او را متاثر و شوکه کرد و در کشتار مسلمانان بی گناه در دهلی شورش به رهبری افراطی Hindutva گروه های مرتبط با نارندرا دولت است.

“من کاملا شوکه آنچه اتفاق افتاده و کاملا محکوم به قتل است که اتفاق افتاده است. من ایستاده کسانی که اعتراض کرده اند برای حقوق خود. آنها حق اعتراض دارند و حق مخالفت این چیزی است که دموکراسی مورد تمام شده است” گفت: خروجی کار کرد.

“بر اساس قوانین بین المللی به اعلامیه جهانی حقوق بشر بین المللی که البته تضمین و محافظت از حق آزادی مذهبی و مونتاژ و حق برابری در برابر قانون تابعیت,” او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد مشاهدات خود در حزب BJP حمایت از progrom از مسلمانان اد میلیبند گفت: همه ادیان با هم برابر هستند و هیچ ایمان حق حمله به دیگران.

“وجود دارد به عنوان یک پایه و اساس در هر جامعه ای وجود دارد که به برتری یک ایمان یا گروه قومی بر دیگری. که چه دموکراسی است که همه چیز در مورد برابری در برابر قانون صرف نظر از قومیت خود را از ایمان خود را.”

Corbyn صحبت کرده است به شدت در حمایت از مردم کشمیر تحت اشغال و حمله شده است برای حمایت خود را از کشمیری. Corbyn گفت: او را به ادامه صحبت حقوق بشر از کشمیری.

“ما باید مطرح مسائل حقوق بشر در کشمیر و ما ادامه خواهد داد به افزایش آن به عنوان یک حزب ما انجام داده اند,” او گفت:. اد میلیبند افزود او ناعادلانه رفتار با رسانه ها در آستانه انتخابات عمومی و وحشیانه هدفمند توسط جناح راست رسانه ها.

“در طول هفته گذشته از انتخابات 97 درصد از رسانه های جریان اصلی گزارش شد یا خصمانه به کار و یا حمله به حزب ما. ما نمی توانید یک دادرسی عادلانه توسط رسانه های جریان اصلی انجام مبارزات انتخاباتی,” او گفت:.

“رسانه ها باید آزاد روزنامه نگاران باید آزاد باید به بیان نظرات و به ویژه در انتخابات است. وجود دارد به تضمین برابری در زمان پخش. ما دچار یک بسیاری از سوء استفاده و درمان ناعادلانه. من ایستاده مان ایستاده و با اصول زندگی من زندگی من است که در برابر نژادپرستی و افراط گرایی در همه اشکال” او اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de