وزارت کار ایالات متحده گزارش بیش از 3 میلیون مدعیان به عنوان متحده وزن بازگشایی هزینه های

آخرین آمار از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که بیش از 3 میلیون مدعیان واصل شد طی هفته گذشته به عنوان کشورهای دست به گریبان با بازگشایی اقتصاد محلی است.

داده های جدید نشان داد کاهش بیش از 600,000 ادعا می کند از هفته گذشته اما به ارمغان می آورد تعداد مدعیان بیکاری به ثبت coronavirus همه گیر به بیش از 313 میلیون. مشاوران اقتصادی بالا در کاخ سفید پیش بینی کرده اند قطره های گسترده در کشور تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم و سوم به عنوان یک نتیجه از بیکاری اعداد. در عین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها اظهار داشت: او معتقد است اقتصاد است که در ابتدا برای یک جهش پس از اقتصاد از دولت به طور کامل بازگشایی شده است.

US President Donald Trump holds up a chart showing the rates of COVID-19 testing around the world during a meeting with the Governor of Iowa in the Oval Office of the White House in Washington, DC, on May 6, 2020. (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک نمودار نشان دادن نرخ COVID-19 تست در سراسر جهان در طول یک نشست با فرماندار آیوا در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 6 مه سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور اظهار داشت: بیش از آخر هفته که به منظور رسیدگی به نرخ بیکاری او می خواهد برای ایجاد یک مالیات حقوق و دستمزد برش بخشی از آینده فاز 4 coronavirus محرک لایحه. پیشنهاد این است که به طور گسترده ای مخالف توسط اعضای هر دو طرف و حذف شد از قانون قبلی با وجود این رئیس جمهور را پشتیبانی می کند. (مرتبط: مک کانل آماده سازی جدید تراشه چانه زنی که تضمین فاز 4 لایحه شامل کاخ سفید کارفرما مسئولیت حمایت)

هنوز بازار بسیج به طور قابل توجهی در ماه آوریل ارسال تاریخی سود در آينده نگر اخبار اطراف Gilead Sciences’ anti-coronavirus درمانی Remdesivir و نیم تریلیون دلار سوخت گیری کسب و کار کوچک Adminsitration را پرداخت Protection Program.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات جدید آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im