Kulbhushan Jadhav: دولت با ارائه لایحه در هند جاسوسی در مجلس ملی

Kulbhushan Jadhav: دولت با ارائه لایحه در هند جاسوسی در مجلس ملی

دولت فدرال ارائه شده به دیوان بین المللی دادگستری (نقد و بررسی) فرمان 2020 در شورای ملی برای تصویب ژئونیوز گزارش روز دوشنبه.

مشاور نخست وزیر در امور مجلس Babar Awan ارائه این لایحه در مجلس است.

فرمان بود و موجب بحث میان مخالفان و حزب حاکم با سابق خواستار آن است که یک NRO برای جاسوسی و دومی گفت که آنها محدود به دیوان بین المللی دادگستری را در حوزه قضایی است.

هفته گذشته Awan گفته بود که دولت در حال حاضر این لایحه در هفته آینده برای تصویب.

“به هیچ وجه به منافع ملی یا امنیت شده است به خطر بیافتد با اعلام این فرمان. بنابراين سیاسی hullaballoo توجیه نیست و یا نمایشگاه,” او گفت: اخبار.

صحبت در مورد جدول زمانی از فرمان Awan گفت: آن داده شد به کابینه فدرال در مه 15. “کابینه تصویب آن در 18 مه در حالی که نخست وزیر عمران خان دریافت کرده و آن را در مارس 19 و ارسال آن به رئیس جمهور دکتر عارف Alvi روز بعد برای صدور فرمان” او بود به نقل از ایسنا عنوان کرد و گفت.

فرمان را برجسته اثر است. مفاد آن باید اثر وجود هر چیزی به خلاف های موجود در هر قانون در نیروی از جمله ارتش پاکستان عمل 1952.

IHC نقل مکان کرد و برای نماینده قانونی

دولت در تاریخ 22 ژوئیه نزدیک شدن به حال دادگاه عالی اسلام آباد برای تعیین یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

حرکت ساخته شده بود در دیوان بین المللی دادگستری در جولای 17, 2019 تصمیم پس از آن دیوان بین المللی دادگستری (نقد و بررسی) فرمان 2020 تصویب رسید برای اجرای حکم دادگاه.

فدراسیون از طریق وزیر دفاع و قاضی مدافع General (JAG) شعبه عمومی ستاد (GHQ) بوده است ساخته شده در درخواست ارائه شده توسط وزارت قانون و عدالت است.

با توجه به درخواست Jadhav حاضر به پرونده دادخواست علیه حکم او.

هند جاسوسی نمی تواند تعیین یک وکیل در پاکستان بدون هند کمک در حالی که دهلی نو نیز تمایلی به سود این تسهیلات تحت فرمان دادخواست گفت.

دولت در این طومار خواسته است دادگاه برای تعیین یک نماینده قانونی برای Jadhav به طوری که پاکستان می تواند در تحقق مسئولیت خود را برای دیدن به اجرای ICJ تصمیم.

در جولای 17, پاکستان تا به حال ارائه شده Jadhav دسترسی کنسولی برای سومین بار پس از دوم فرصت نشده بود به طور کامل availed.

یک روز قبل وزیر خارجه شاه محمود قریشی گفت که هند بد نیت نشان داد که پاکستان ارائه دهلی نو دیپلمات های بی وقفه دسترسی کنسولی به خام جاسوسی برای بار دوم در کشور خود درخواست, اما آنها به سمت چپ بدون ملاقات با او در اسلام آباد گفت: محیط زیست شد “نامناسب”.

“دو دیپلمات هندی داده شد دسترسی کنسولی به Kulbhushan امروز با توجه به آنچه توافق شد. [با این حال] هند بد نیت بوده است آشکار. آنها نمی خواهید دسترسی کنسولی,” قریشی گفت: در یک گفتگو با Geo News.

در مورد پس زمینه

فرمانده Jadhav — یک افسر نیروی دریایی کار برای هند پنهانی سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال (خام) — دستگیر شد و در مارس 3, 2016 از بلوچستان پس از او وارد پاکستان از ایران.

در روز 10 آوریل سال 2017 Jadhav شد محاکمه در یک دادگاه نظامی که او را محکوم به مرگ برای جاسوسی و فعالیت های خرابکارانه. در 18 مه سال 2017, ICJ دستور پاکستان برای توقف اعدام Jadhav تا زمانی که تصمیم نهایی ساخته شده در مجموعه مقالات.

در جولای 17, دادگاه رد هند درخواست تجدید نظر برای Jadhav انتشار و خواست پاکستان را به حالت تعلیق اعدام. این حکومت است که پاکستان را به نقد و بررسی تمام مراحل محاکمه و محکومیت Jadhav و ارائه هند با دسترسی کنسولی. طی چند روز گذشته پاکستان اعطا دسترسی کنسولی به هند سه بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>