Kudlow اوباما COVID-19 انتقاد: ‘ما ایجاد کرده اید عظیم بهداشت و ایمنی زیرساخت’

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز یکشنبه در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در مبارزه با کروناویروس اشاره کرد دولت او ایجاد کرده است “عظیم بهداشت و ایمنی زیرساخت ها است.”

Kudlow بود در پاسخ به انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما که نامیده می شوند مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ به “مطلق هرج و مرج فاجعه” است که توسط “است که طرز فکر” آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری.'”

“با تمام احترامی که به رئیس جمهور سابق” Kudlow گفت: ABC News’ “این هفته با جورج Stephanopoulos,” “من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد” اشاره کرد که او ترجیح می دهند نه به سیاسی “عقب و جلو” با اوباما — که علنا به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری گذشته است. (مرتبط: لری Kudlow می گوید اقتصاد ممکن است باز به مدت هشت هفته)

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — یک چیز را نباید از دست داد در اینجا … او را بزرگ ساخته شده با استفاده از بخش خصوصی و … را در نظر بازگشایی در یک شیوه ای امن. و ما باید با اتکا بسیار به شدت باهوش ترین افراد در این کشور که اجرای خرده فروشی عملیات بیوتکنولوژی شرکت شما رو خودرو شرکت تولید هواکش در سریع نرخ” Kudlow گفت:, و اضافه کرد که آزمایش برای COVID-19 ویروس است که بیش از انتظارات.

“من درک نمی کنم آنچه رئیس جمهور اوباما می گوید. آن را فقط برای تلفن های موبایل به طوری رفو سیاسی به من. نگاه آنچه که ما انجام داده اند ممکن است 100% کامل است. این چیزها اتفاق می افتد یک بار در هر 100 سال” Kudlow اعلام کرد.

WASHINGTON, DC - MARCH 24: (L-R) Director of the National Economic Council Larry Kudlow speaks as U.S. President Donald Trump looks on during a briefing on the coronavirus pandemic, in the press briefing room of the White House on March 24, 2020 in Washington, DC. Cases of COVID-19 continue to rise in the United States, with New York's case count doubling every three days according to Governor Andrew Cuomo. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlow صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول یک جلسه در coronavirus همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در مارس 24, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

“اما تصویر کلی: ما خلق عظیم بهداشت و ایمنی زیرساخت ها برای مقابله با این بیماری همه گیر در اینجا در ایالات متحده و قضاوت از نتایج — که در آن شده است وجود دارد مسطح در نرخ رشد در میزان عفونت و مرگ و مير — آن کار می کند; بنابراین ما در حال آماده سازی برای بازگشایی اقتصاد است.” (مرتبط: بن کارسون: اگر ما منتظر COVID-19 به طور کامل از بین رفته اند قبل از بازگشایی, ‘اقتصاد ما خواهد رفت همچنین’)

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شده یک دوم coronavirus نیروی کار برای آماده سازی ایالات متحده آمریکا برای بازگشایی اقتصاد است.

Kudlow پیش بینی کرد پس از این اقتصاد است که به طور کامل بازگشایی شد “ما در حال رفتن به بسیار قوی نیمه دوم سال: احتمالا 20 درصد رشد اقتصادی است.” این مشاور اقتصادی اشاره کرد که برگ برنده دولت سیاست هایی که به کاهش مالیات و کاهش مقررات “هنوز هم در جای خود” و “ما ممکن است گسترش آن سیاست است.”

برای لحظه ای Kudlow quipped: “من قصد دارم به ترک جمهور اوباما به تنهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im