فایل

کراچی: دانشگاه کراچی در روز پنج شنبه تصمیم گرفت تا سطح شیب دار به تلاش برای برگزاری کلاس های آنلاین در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: به عنوان coronavirus مستند اتحاد چپ دانشگاه ها خالی است.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که فرایند یادگیری همچنان ادامه دارد. با توجه به تعداد دانشجویان در دانشگاه ما نیاز به مطمئن شوید که خانه ما این است که در سفارش قبل از ما شروع کلاس های آنلاین” کو معاونت استاد دکتر خالد محمود عراقی گفت: در یک نشست سطح بالا برگزار شد و در این راستا در VC دبیرخانه در روز چهارشنبه.

این VC روشن ساخته است که مدیریت دانشگاه نمی خواهید برای رفتن برای هر “حادثه ناگوار” و که آنها می خواستند به تدبیر یک استراتژی جامع است که می تواند تسهیل و به نفع دانش آموزان است.

این جلسه با حضور دکتر عراقی و ثبت استاد دکتر سلیم شهزاد همه رؤسای, دانشجو, مشاور دکتر سید Asim علی (ع)-اتهام اصلی شبکه ارتباطات استاد دکتر صادق علی خان معاون مدیر افزایش کیفیت همراه Jawaid اکرم (ص). دستور کار بود که به بحث در مورد امکانات و فرصت های در آنلاین و حاوی یادگیری است.

در فاز اول به صورت آنلاین و حاوی آموزش دانشگاه اطمینان حاصل شود که آموزش معلمان برای استفاده از سیستم عامل آموزش آنلاین و نرم افزار ویدئو کنفرانس برای برگزاری کلاس های.

این سیستم مدیریت آموزش (LMS) در دسترس ساخته شده توسط کمیسیون آموزش عالی اسلام آباد از طریق دانشگاه مجازی خواهد شد پیکربندی شده برای استفاده توسط معلمان و دانش آموزان برای تکالیف ارزیابی و سخنرانی های.

کو ترکیب LMS به عنوان پلت فرم آموزش آنلاین در عرض دو هفته در حالی که تیم اول دانشگاه یا دانشکده را QEC را آماده آموزش مطالب و ویدئوها به صورت معمول استفاده می شود آموزش آنلاین ابزار مانند زوم تیم و Adobe Connect) و دیگران.

در این گردهمایی Dr عراق با تشکیل یک کارشناسان فنی کمیته خواهد بود که تحت نظارت مدیر QEC استاد دکتر سید جمیل حسن Kamzi در حالی که دکتر علی و مهندس Ishfaque Khanzada از MCN مدیر آموزش از راه دور برنامه استاد Dr Abdul Waheed دانش آموزان’ مشاور Dr Ali معاون QEC اکرم (ص) منصوب شدند به عنوان اعضای این کمیته گفت:.

این کمیته ارائه گزارش آن در جلسه بعدی که برگزار خواهد شد در هفته آینده. در این جلسه مشاهده شد که دانش آموزان از مناطق دور افتاده فاقد امکانات اینترنت و ممکن است مشکلات مختلف به سخنرانی آنلاین.

کو معاونت کارگردانی مسئول وزارت دکتر صادق علی خان در مشورت با رؤسای مربوطه به تهیه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای تسهیل دانش آموزان است.

همه رؤسای خواسته شد برای آماده سازی لازم مورد نیاز و ایجاد ارتباط با اعضای هیات علمی و دانش آموزان خود را برای بتن پایبندی در چمن-root سطح.

یکی از اعضای مشاهده شده است که این مرحله را به طور گسترده تسهیل در دانشگاه از راه دور و آموزش مجازی از طریق کلاس آنلاین مدیریت استراتژی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im