KP گزارش پاکستان چهارم coronavirus مرگ در سراسر کشور شمارش از موارد تایید شده در 644


مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرد این کشور چهارمین مرگ از رمان coronavirus روز یکشنبه به عنوان در سراسر کشور شمارش از تایید موارد رز به 644.

در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران وزیر گفت که نتایج آزمون یک زن که وارد شده بود از تافتون و معطوف به دره اسماعیل خان آمده بود به عنوان مثبت امروز را در استان سوم coronavirus مربوط به مرگ است.

KP وزیر بهداشت تیمور Jaghra تایید کرده است که یک زن مرده بود درگذشت در Dera Ismail Khan اما او گفت که مرگ شد و با توجه به کروناویروس به عنوان نتایج بودند در انتظار.

وزیر در پايه بلند كن بادي همچنین گفت که استانی شمارش از موارد تایید شده در این استان هنوز در 31.

روز جمعه در پاکستان ثبت شده بود آن مرگ سوم از coronavirus و همچنین برای اولین بار در سند.

سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تا به حال تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

وزیر گفت: “بيمار سرطان بازمانده و مجبور به دیابت و فشار خون بالا زمانی که او قراردادی ویروس. او افزود که این بیمار را ندارد هر سفر و یا تماس با تاریخچه بدین معنی که قرارداد این ویروس از جامعه است.

در اوایل این هفته دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده است, مقامات گفت. هر دو تا به حال یک سفر سابقه در کشور شده است که آمار شیوع. بیمار از سند که گذشت روز جمعه برای اولین بار بود مرگ را از محلی انتقال ویروس است.

موارد تایید شده

تعداد تایید coronavirus موارد در پاکستان افزایش یافت به 644 پس از مورد جدید گزارش شده در روز شنبه از سراسر کشور است.

سند باقی مانده بدترین آسیب دیده با مجموع 292 موارد است. بخشی از خروش بود نسبت به 89 جدید بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس در سکر استانی وزارت بهداشت گفت. در کراچی به تنهایی شمارش آمار 109 (از جمله مرگ و سه در بهبود) که 60 گفته می شد در مورد “انتقال محلی”.

در پنجاب به گفته وزیر پنجاب عثمان Buzdar وجود دارد 152 coronavirus موارد تا کنون. هفده مورد جدید گزارش شده در اواخر شنبه شب تداوم چوب خط حساب کردن از 137 به 152.

با توجه به خیبر پختونخوا وزارت بهداشت تعداد موارد در استان می ایستد در 31 بعد از چهار بیماران گزارش شده است. در گلگت-بلتستان تعداد کل موارد افزایش به 55 از گذشته در مجموع 30 بعد از 25 مورد جدید گزارش شده در منطقه است.

به گفته رئیس وزیر گلگت-بلتستان, انتصاب وزارت اطلاعات, وزیر Fida حسین است به خصوص ساخته شده است و او خواهد بود که منطقه را تنها تایید منبع برای اطلاعات مربوط به کروناویروس مبتلا ،

بلوچستان دبیر کل گزارش شده بود که تایید تعداد موارد در استان رسیده بود 104 در حالی که نخست وزیر مشاور در سلامت دکتر ظفر میرزا قرار داده بود در مجموع 103.

تعدادی از سراسر کشور موارد شات تا چند ساعت پس از میرزا در رسانه ها جلسه داشتند گفت: تعداد کل موارد ایستاده در 534.

“در حال حاضر وجود دارد 534 موارد در کشور است. وجود 104 مورد در پنجاب 267 در سند و 27 مورد در KP,” میرزا گفته بود.

او اضافه وجود دارد و 103 مورد در بلوچستان 30 مورد در گلگت بلتستان و یکی از موارد گزارش شده در Azad, Jammu and Kashmir.

در سطح جهانی 185 کشور آسیب دیده اند و بیش از 12,000 نفر کشته شده اند و بیش از 300,000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است. این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و به ویژه ایتالیا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید و مرگ و میر در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>