عکس حسن نیت ارائه میدهد: برنامه

PTI-led خیبر پختونخوا (KP) دولت در روز جمعه ارائه Rs923 میلیارد “مالیات” بودجه برای سال مالی آینده.

ارائه بودجه در مجلس KP وزیر دارایی تیمور خان Jhagra گفت که کل مبلغ سرمایه گذاری از بودجه بود تن به تن در Rs923 میلیارد — از جمله Rs739.1 billon برای حل و فصل مناطق و Rs183.9 میلیارد دلار برای ادغام مناطق.

صحبت کردن در مورد در رفتن هزینه های وزیر مالیه گفت که Rs605.2 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای هزینه در کل — که Rs517.2 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای حل و فصل مناطق و Rs88 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای ادغام مناطق.

برای توسعه هزینه مبلغ Rs317.8 میلیارد دلار اختصاص یافته است که شامل Rs221.9 میلیارد دلار برای حل و فصل مناطق و Rs95.9 میلیارد دلار برای ادغام مناطق قبیله ای.

بخش بهداشت و درمان

“یک رکورد Rs124 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای بخش بهداشت و درمان از جمله حل و فصل و ادغام مناطق هر دو” ولایتی وزیر گفت که بودجه برای حل و فصل منطقه را افزایش داده اند از Rs87 میلیارد دلار از خروجی مالی به Rs105.9 میلیارد دلار برای سال مالی آینده.

برای توسعه بودجه در بخش بهداشت و درمان وزیر نگهداری می شود که در مجموع Rs24.4 میلیارد دلار اختصاص داده شد — از جمله Rs13.8 میلیارد دلار برای حل و فصل منطقه و Rs10.6 میلیارد دلار برای ادغام مناطق قبیله ای.

“دولت خواهد شد تمرکز بر حصول اطمینان از کافی سهام از تجهیزات و داروها و افزایش قدرت پزشکان در بخش عمومی بیمارستان Jhagra تأکید کرد.

علاوه بر این Sehat انصاف کارت را نیز فراهم شود به هر خانواده از استان که Rs10 میلیارد دلار اختصاص یافته است.

وزیر دارایی گفت که Rs36 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای آموزش پزشکی موسسه (شرکت) بیمارستان از جمله Rs26 میلیارد دلار برای بودجه های فعلی خود را و Rs4 میلیارد برای تکمیل پروژه های کلیدی.

علاوه بر این Rs6 میلیارد شده اند اختصاص داده شده به عنوان “ویژه تقاضای وجوه” برای بهبود سیستم بهداشت و درمان در بیمارستان بزرگ استان.

“کمبود زیرساخت ها و تجهیزات در واحد بهداشتی پایه غلبه خواهد شد و برای این منظور Rs13 میلیارد دلار پروژه خواهد بود راه اندازی شد و با همکاری بانک جهانی” وزیر اضافه شده است.

برای تهیه داروها برای امکانات بهداشتی و دستیابی به خدمات از بخش خصوصی بودجه شده است از افزایش Rs2.5 میلیارد دلار به Rs4 میلیارد و گفت:, و اضافه کرد که Rs1 میلیارد مشخص شده است برای مدیریت زباله های بیمارستان ها.

وزیر همچنین مشخص شده است که Rs24 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مواقع اضطراری coronavirus صندوق امداد به منظور مبارزه با ویروس مرگبار است. این Rs15 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده برای حل و فصل مناطق و Rs9 میلیارد دلار برای ادغام مناطق.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو