KP دکتر می پوشد کیسه های پلاستیکی بیش از سر خود را در اعتراض به کمبود ماسک. عکس: فایل

پیشاور: خیبر پختونخوا دولت انصراف خود را پرس و جو در برابر دکتر که عینک کیسه های پلاستیکی بر سر او و دست به اعتراض در برابر اتهام کمبود ماسک در خیبر پختونخوا بیمارستان.

در نظر گرفتن به, توییتر, KP وزیر بهداشت تیمور Jhagra گفت که او به پرس و جو در برابر پزشکان آن را به عنوان “ارسال پیام اشتباه”.

“1. W. r.t. دکتر امیر از صوابی که در وبسایت درمان یک بیمار لباس پوشیدن و در کیسه های پلاستیکی به جای PPE; من آموزش گروه بهداشت KP برداشت به گزارش پرس و جو فراخوانی برای اقدام انضباطی. در این مرحله اولویت اول ما این است که اخلاقی از پزشکان ما. با این حال به من اجازه دولت قاطعانه که من هیچ دلیلی برای کافر دولت های محلی خود را پرس و جو می یابد که آقا جعلی مشاوره خواهد بود که بسیار غیر مسئولانه عمل می کنند. داشتن صحبت به کمیسر DHO & MS, همه سخت در حال کار” او هنوز توییتی.

تحقیق در این گزارش آمده است که دکتر امیر تا به حال اعتراف کرد که او تا به حال ثبت تصویری که او در آن تن کیسه پلاستیکی عمدا به بیمارستان تبدیل شده بود پایین درخواست خود را برای انتقال.

این گزارش در ادامه گفت که 150 ماسک صورت و 300 دستکش ارائه شده بود به بیمارستان در مارس 24.

در این گزارش به نام به حال به صورت دقیق اقدام انضباطی علیه دکتر برای “ناخالص غفلت demoralising مراقبت های بهداشتی کارکنان و اهانت به وزارت بهداشت و درمان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im