KP سانتی متر را مشاور می گوید: هیچ مستند به تحمیل شود در پیشاور

خیبر پختونخوا وزیر مشاور اجمل خان وزیر آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر پیشاور پاکستان, مارس 20 سال 2020 است. اخبار/تصویر از طریق Geo.tv

پیشاور: مشاور خیبر پختونخوا وزیر اجمل خان وزیر در روز جمعه گفت: وجود خواهد داشت هیچ قفل کردن اعمال در استان اما این افراد باید محتاط باقی می ماند.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در پیشاور وزیر گفت: علما بودند بازی بسیار نقش حیاتی در میان شیوع کروناویروس. “حتی اسلام دستور داده است [مسلمانان] به مبارزه با هر بیماری همه گیر است که اسپرد” در میان مردم او اضافه شده است.

“در محیط فعلی بهتر است بگویم با سلام نسبت به لرزش دست. می تواند وجود دارد هیچ بیشتر پستال از طاهره علیکم.”

“بهتر است به خودداری از رفتن به تجمعات بدون هیچ گونه توجیه” مشاور اضافه شده است.

وزیر گفت: همه علمای ایستاده بود قوی با مردم در این زمان به چالش کشیدن است و مردم باید صرفه جویی در خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگران در خط با آموزه های اسلام است. “هر کس باید اقدامات احتیاطی” او تاکید کرد.

“احتکار در زمان های دشوار است که در برابر ائمه,” او گفت:, و اضافه کرد که در خط با آنچه که علما به اتفاق آرا تصمیم گرفت “هر کسی که درگذشت [که] همه گیر خواهد بود نامیده می شوند ‘شهید'”.

مردم نیاز به پرهیز از همه غیر ضروری سفر مشاور گفت: با این حال اضافه کرد که وجود خواهد داشت نه یک مستند در پیشاور.

خان گفت که وجود دارد باید صدقه, زکات و khairat — یا ارائه صدقه و خیریه — برای کسانی که در مواجهه با چالش های در حال حاضر.

وزیر همچنین اظهار داشت که در حالی که رسانه ها تا به حال به بازی در آن نقش علما نیز باید گسترش آگاهی از طریق پیام از طریق بلندگوها در مساجد و در رسانه های اجتماعی. او توضیح داد که شریعت بود و نه در مقابل علم مدرن و طب.

با توجه به این زائران از تافتون او گفت: برخی از 170 آنها رسیده بود Dera Ismail Khan زودتر اما فرستاده شده بود به گلگت-بلتستان یک روز قبل از.

“وزیر محمود خان خود را برای بازدید مردم قرنطینه در Minoufiya کالج پزشکی و Darazinda ایجاد کرد و دریافت یک جلسه مطبوعاتی از دولت و همچنین مقامات وجود دارد,” او گفت:. CM مشاور گفت که KP دبیر کل نیز بررسی تمام ترتیبات وجود دارد.

خان گفت که 65 سال — که بخشی از این کاروان از دره اسماعیل خان به GB و رنج می برد از بیماری دیابت و فشار خون بالا و بیماری قلبی — گذشت بود. او گفته است که معلوم نیست که آیا زن, نقطه از پاراچنار درگذشت از COVID-19 یا موجود شرایط پزشکی.

او همچنین اشاره کرد که یکی دیگر از 250 نفر بوده و قرنطینه در دره اسماعیل خان. “ما باید برای مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان یک ملت” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>