پیشاور: نزدیک به 537,010 مردم را تحت مستند در خیبر پختونخوا را (KP) 240 مناطق پس از استانی دولت تصمیم گرفت به مهر و موم مناطق در استان برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

با توجه به گزارش های ارسال شده به KP دبیر کل در روز دوشنبه “smart مستند” تحمیل شده در 240 مناطق برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان تعدادی از موارد در COVID-19 نقاط افزایش به 2,305.

در ضلع مالاکنڈ بخش 137 مناطق آسیب دیده قرار داده شده است تحت یک “هوشمند مستند” در حالی که در Banu نه مناطق تحت اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در دره اسماعیل خان و هزاره لشکر هفت و 25 مناطق تحت هوشمند “مستند” به ترتيب در حالی که در کوهات و مردان 15 و 13 مناطق در حال مشاهده “smart مستند’ این گزارش گفت:.

آن اضافه شده در پیشاور بخش حدود 34 مناطق رعایت مستند اقدامات است.

پس از دریافت این گزارش دبیر کل خواست مردم برای همکاری با دولت در طول این زمان.

همانطور که از دوشنبه, KP ثبت کرده است حدود 22,000 ویروس موارد و بیش از 800 مرگ و میر.

بخش عمده ای از پاکستان تحت مستند

در ژوئن 16, مناطق در شهرستانها عمده در پاکستان قرار گرفتند ‘هوشمند مستند’ پس از ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) صادر شده و یک لیست از 20 شهرستانها شناسایی شده به عنوان coronavirus نقاط در سراسر کشور است.

بخش هایی از اسلام آباد و پیشاور مهر و موم شد با مناطق عمده برای جلوگیری از گسترش COVID-19

علاوه بر این مناطق شناسایی شده در سوات شامل بحرین Matta, Babuzai, Kabal, Barikot, Khariri, Gwalerai و Odigram.

دیگر tehsils شناسایی شده توسط KP وزارت بهداشت شامل UC Qambar, Saeedoshareef, Breekot غربی کویته Sharki, Kozabandi و Madin.

بیش از 489 نفر آلوده شده اند در این مناطق استانی وزارت بهداشت گفت.

در پیشاور چهار حوزه مشخص را به عنوان coronavirus نقاط مهر و موم شد با هر دو ورودی و خروجی راه مهر و موم شده. مستند تحمیل شد در Ahsrafia مستعمره Channa جاده Danishabad و Hayatabad در فاز 1/بخش E-1.

پلیس مستقر در این مناطق با بازار به جز فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های پزشکی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی