توسط PTI

کتا: یک مرد در روز چهارشنبه محکوم به زندگی در زندان تا مرگ او توسط یک ویژه POCSO دادگاه در ژلور در نزدیکی اینجا برای تجاوز به هفت سال تاكنون پدر بارها و بارها.

POCSO ویژه دادگاه قاضی Aneesh Dadhich برگزار مرد به جرم بارها و بارها تجاوز به دختر خود را بر اساس رسوب توسط مادر خود را که پسر او تا به حال مرتکب “منزجر کننده و شرم آور جرم” و او دیگر نمی خواستم به شنیدن نام خود را.

پس از محکوم متهم تحت بخش های مختلف از Indisan قانون مجازات اسلامی و حمایت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) قانون دادگاه همچنین اعمال جریمه 70,000 تومان در محکوم دادستان عمومی Lalchand مینا گفت.

پرونده مردی که با همسر مرده بود سال پیش ترک او دو ماه را در خود بازداشت شد تسلیم در دسامبر 2017, زمانی که بیچاره فرزند اول نشان داد او مصیبت برای یک Anganwadi کارگر.

او استفاده می شود برای رفتن به یک Anganwadi مرکز برای او پیش دبستانی کلاس گفت: مینا.

این Anganwadi کارگر در مطلع این موضوع به دولت رفاه کودکان کمیته که گزارش این موضوع به پلیس پس از کودک تکرار داستان او به CWC اعضای طول مشاوره.

پس شگفت انگیز آیات CWC اعضای نجات کودک از پدرش بازداشت و شکایت علیه پدر کودک با Mahila ایستگاه پلیس در تاریخ 1 دسامبر 2017 او اضافه شده است.

در طول محاکمه در دادگاه مورد بررسی قرار 26 شاهدان از جمله فرزند بزرگ و 51 اسناد تولید شده بودند قبل از دادگاه گفت: مینا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو