کلکته بیمارستان در یک نقطه به عنوان پرستاران ترک شغل را ترک شهرستان در میان COVID-19 بحران

توسط PTI

کلکته: بخش بهداشت و درمان در بنگال است خیره در یک بحران بزرگ که بیش از 300 نفر از پرستاران را ترک شغل خود را در بیمارستان های خصوصی در اینجا و در سمت چپ برای خانه های خود در مانیپور و دیگر نقاط کشور در میان جهش در COVID-19 موارد است.

انجمن بيمارستان های شرق هند (AHEI) غیر قانونی بدن با 17 خصوصی تجهیزات پزشکی در کلکته به عنوان اعضای نوشته شده به دبیر کل Rajiva سینها به دنبال مداخله خود را در حل و فصل بحران است.

حداقل 185 پرستاران چپ برای مانیپور در اوایل این هفته.

در شنبه 169 دنبال کت و شلوار — 92 نقطه از مانیپور, 43 از تریپورا, 32 از Odisha و دو از Jharkhand, منابع در این شهر بیمارستان های خصوصی گفت.

در نامه خود Pradeep لعل مهتا رئیس AHEI گفت: “اگر چه دقیق همین دلیل آنها در حال ترک شناخته شده نیست ما پیدا کرده اند از دیگر پرستاران هنوز در وظیفه است که دولت از مانیپور ارائه شده است آنها را سودآور دستمزد به بازگشت به خانه.”

مصرف به Facebook, اما, مانیپور وزیر Nongthombam Biren سینگ rubbished این ادعا و گفت: “هیچ مشورتی صادر شده توسط دولت است. ما نمی خواهیم کسی را به بازگشت. ما احساس افتخار از آنها به عنوان آنها در خدمت بیماران در کلکته و دهلی چنای است.”

“ما در حال حاضر گفت که ما را جبران و پاداش آنها را برای درمان COVID-19 بيمار. اما اگر پرستاران و پزشکان احساس نمی راحت در بیمارستان که در آن مشغول به کار هستند که تا به آنها. من نمی تواند آنها را وادار به ماندن وجود دارد. آن را انتخاب کنند. که ممکن است دلیل که چرا آنها در حال آمدن به عقب” سینگ گفت: در یک آدرس ویدیویی.

یک پرستار که به سمت چپ برای مانیپور در اوایل این هفته گفت: نگرانی های ایمنی و والدین فشار بودند دو دلیل اصلی او با ترک شغل خود.

“پدر و مادر ما نگران هستند و ما تاکید کرد که این موارد در اینجا در حال افزایش است هر روز. دولت ما یک دولت سبز و ما مایل به رفتن به عقب. دولت ما دولت است که به ما کمک می کند. خانواده و پدر و مادر اولویت ما هستند” یکی از پرستاران گفت: زمانی که تماس بیش از تلفن.

یک مقام ارشد در Bhagirathi Neotia و مراقبت از کودکان مرکز در مرکز کلکته گفت: بسیاری از پرستاران را ارائه استعفا در حالی که برخی به رد گزارش کار.

“که آنها را به ترک (دولت) آشکار بود,” او گفت:.

دیگر امکانات خصوصی در این شهرستان رو به مخمصه مشابه عبارتند از: RN تاگور, بیمارستان, پزشکی, عنبیه Multispeciality بیمارستان آپولو Gleneagles بیمارستان ها محدود AMRI بیمارستان Fortis بهداشت و درمان محدود Charnock بیمارستان و Belle Vue.

همچنین به عنوان خوانده شده | زندگی در یک وعده غذایی یک روز بی پول راه آهن کارگر پرسید: برای خرید Rajdhani بلیط به ارزش 3500 تومان برای رفتن به خانه

در همین حال منابع در بخش بهداشت و درمان گفت: دولت به دنبال اطلاعات در پرستاران از جمله محل مبدا از بیمارستان های مختلف در اینجا.

حروف فرستاده شده به بیمارستان مربوطه مقامات این منابع اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de