بیان اخبار سرویس

بدون اینترنت برای جلوگیری از نشت کاغذ
برای جلوگیری از سوال مقاله نشت خدمات اینترنت هستند که به حالت تعلیق در برخی از بلوک های هفت ولسوالی در غرب بنگال برای چند ساعت در روز از کلاس X امتحانات انجام شده توسط West Bengal هیئت متوسطه آموزش و پرورش. به عنوان بسیاری از 10,15,588 نامزدها در حال نوشتن امتحانات. اینترنت معلق است از 11.45 am در انتخاب بلوک گفت: یک هیئت رسمی. مناطق آسیب دیده هستند مورشیدبد, Malda جنوبی دینجپور شمالی دینجپور, Birbhum, Jalpaiguri و کوچ بهار. کلکته پلیس همچنین افتتاح چهار خط تلفن شماره برای راحتی مدیره ايستگاهي.

الدين خانه داستان از غفلت
دولت را انجام خواهد داد “تمام آن طول می کشد” برای نوسازی الدين خانه یک ساختمان در طول Hooghly که در آن دانه های آموزش و پرورش مدرن در بنگال کاشته شد تحت سرپرستی ویلیام کری گفت: دولت و وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee. از جولای 15, 1818, الدين خانه شده بود یک مرکز آموزش با 37-قوی, دسته ای از, عمدتا اروپا, دانش آموزان, یادگیری, زبان سانسکریت فارسی, عربی, ستاره شناسی, زمین شناسی و گیاه شناسی. آنها برای اولین بار دانش آموزان از Serampore که معطوف به آن آدرس فعلی در سال 1821. در حالی که رونمایی از مجسمه نیم تنه از کری Chatterjee گفت: “دولت خواهد شد و همه آن طول می کشد برای نوسازی الدين خانه از آن Serampore کالج آغاز شده بود. دانه اگر آموزش و پرورش مدرن بوده است کاشته شده در این خانه است که متاسفانه دروغ گفتن در خرابه.”

کیوسک مجهز به مبارزه با آتش سوزی
ساختمان های مسکونی بیش از 45 متر ارتفاع و یا مجتمع با مساحت بیش از دو لاخ فوت مربع باید یک کیوسک مجهز به مبارزه با آتش سوزی یا حوادث دیگر آتش بخش خدمات گفت. این گروه را آغاز کرده است ارسال نامه به صاحبان و یا انجمن ها از جمله ساختمان ها و تخمگذار از دستورالعمل. هر کیوسک باید اندازه گیری بین 100 و 125 متر مربع و باید آتش نشانی با تجهیزات از جمله چهار آتش نشانی قفل برش دیلم 14 پوند چکش دود هود و سطل آتش.

ICSE شورای اسلامی به دیدار هفته آینده
ICSE شورای اجرایی جری Arathoon دیدار خواهد کرد, اصول از همه انگلیس و هند مدارس در غرب بنگال در هفته آینده. تصمیم به برگزاری سالانه برای امتحانات کلاس های نهم و یازدهم با استفاده از پرسش مقالات تعیین شده توسط شورای مدرسه گواهی امتحانات اجرای افزایش مقیاس پرداخت به معلمان به عنوان در هر ششم پرداخت کمیسیون توصیه ها و مقررات در مرکز جدید آموزش و پرورش سیاست برخی از مسائل به احتمال زیاد به بحث گذاشته شود. CISCE رئیس G امانوئل و چهار مقامات ارشد این شورا خواهد بود در حال حاضر در این جلسه.

pranab mondal
خبرنگار ما در غرب Bengalpranabm@newindianexpress.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im